Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Dünyada Bir İlk Olan KRIPTO, Huobi Global’de Listeleniyor!

0 1

Türkiye’nin lider kripto para haber platformu Kriptokoin, dünyada bir ilke imza atarak KRIPTO’yu piyasaya sürdü. Blockchain dünyasında bir ilk olan KRIPTO, global piyasalarda da hızla talep görüyor. Bitci.com’un ardından Bitci Brasil ve XT.com’da listelenen KRIPTO, şimdi de ünlü Bitcoin borsası Huobi Global’de işleme açılıyor.

KRIPTO, şimdi de Huobi Global’de işleme açılıyor!

Alanında ilklere imza atan ve Türkiye’nin lider kripto para haber platformu olan Kriptokoin, Blockchain dünyasına ünlü fan token platformlarından Bitci ile adım attı. Bitci önderliğinde piyasaya sürülen KRIPTO, dünyada benzeri olmayan bir proje olmanın yanı sıra global yatırımcı ilgisiyle de değerini katlıyor. KRIPTO piyasaya çıktığı günden beri kripto para yatırımcılarının yoğun ilgisine maruz kaldı.

Türkiye ve dünyadan birçok yatırımcının ilgi odağı haline gelen KRIPTO, Bitci.com’un ardından Bitci Brasil ve XT.com’da listelendi. Şimdi ise yeni bir listeleme haberiyle KRIPTO gündeme bomba gibi oturdu. KRIPTO şimdi de ünlü Bitcoin borsası Huobi Global’de işleme açılıyor. Huobi Global’de KRIPTO yatırma işlemleri 30.09.2022 tarihinde saat 18.00’da başlıyor. Alım-satım işlemleri ise 03.10.2022 tarihinde saat 13.00’da başlıyor.

KRIPTO nedir? Yatırımcılara ne sağlar?

KRIPTO, Türkiye’nin lider kripto para haber platformu Kriptokoin ve dünyanın lider fan token platformlarından Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen bir projedir. KRIPTO Token kripto para piyasasında bir ilki temsil etmektedir. KRIPTO kendi ekosisteminde ve entegre edileceği diğer kişi ve kurumlara ait platform ürün ve servislerle bağlantılı olarak kullanılacağı işlemlerde, kullanıcılarına ilgili işlem, ürün ve diğer ayrıcalıklardan yararlanmasını sağlayan çözümler üretilmesi hedeflenmektedir. KRIPTO’nun kullanım alanları ise şunlardır:

KRIPTO sahipleri ücretli ve ücretsiz anket veya etkinliklere katılım sağlayabilirler.Kriptokoin.com için oluşturulacak NFT Koleksiyonlar için ön satışa katılım hakkı ve Kriptokoin token üzerinde oluşturulacak NFT platformu üzerinde alış veya satış yapabilme imkanına sahip olacaktır. NFT sahiplerine blokchain fuarları veya seminerlere katılma gibi özel ayrıcalıklar sağlanacaktır.KRIPTO sahipleri kriptokoin.com üzerinde oluşturulacak olan eğlenceli oyunlara ve görevlere katılım hakkı sağlayabileceklerdir. Oyun içerisinde belli bir oranda KRIPTO yakım (burn) mekanizması olacaktır. Oyunların içerisinde “play to earn” sistemi kullanılması hedeflenmektedir.Gelecekte oluşturulacak olan bağış sistemi ile KRIPTO sahipleri doğrudan sevdikleri yazarlara bağışta bulunabilir ve karşılığında sadakat rozeti veya sadakat NFT’si alabilirler. Sadakat NFT’leri ile gelecek de yapılacak önemli toplantılar da bulunma, topluluk buluşmalarında öncülük, fuarlar ve seminerlerde özel ayrıcalık sağlanacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.