Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Jibrel Network Nedir? JNT Ne İşe Yarar?

0 1

Jibrel Network nedir? Jibrel Network, merkeziyetsiz finans (DeFi), Web3 ve tokenizasyona odaklanan bir Blockchain projesidir. kriptohaberbulteni.com olarak bu makalede Jibrel Network nedir, ne sunar, JNT coin nedir, ne işe yarar ve nasıl alınır gibi sık sorulan soruları yanıtladık. Gelin bu Blockchain ekosistemini birlikte inceleyelim.

Jibrel Network nedir?

Jibrel Network, tokenizasyon DeFi ve Web3 odaklı bir Blockchain ekosistemidir. Bu projei hisse senetleri, emtialar, para birimleri ve diğer finansal varlıkları tokenleştirmeyi amaçlar. Bunun için varlıkları bir ERC-20 tokeni olarak kullanıcılara sunar. Ağ, Ethereum Blockchain üzerinde çalışır. Ayrıca sağladığı varlıklar, Crypto Depository Receipts (CryDR) sözleşmelerini kullanılır. Jibrel, geleneksel finans ile merkeziyetsiz finans alanında bu şekilde bir bağlantı kurmayı hedefler.

CryDR’ler Ağ üzerindeki işlemler için kullanıma açıktır. Kullanıcılar, ticaret, havale, riskten korunma ve küresel ödemelerden CryDR’leri fayda sağlar. Ayrıca, merkeziyetsiz finans (DeFi) araçları yaratmak için de kullanılabilirler. Bu DeFi araçları arasında borçlanma araçları, emtialar ve menkul kıymetler gibi varlıklar yer alır. Tokenizasyona ek olarak proje, zaman içinde Web3 ve diğer DeFi ürünlerine de yoğunlaşmıştır.

Jibrel Network ne sunar?

Jibrel Network, para birimleri ve hisse senetleri gibi dijital varlıkları ERC-20 uyumlu tokenlere dönüştürmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, yerel CryDR tokenlerini çeşitli amaçlar için kullanabilmektedir. Buna göre kullanıcılar, tek bir tuşa basarak tokenlerini dünyanın her yerine gönderebilmektedir. Ayrıca, farklı platformlar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan çeşitli varlıklarla işlem yapabilmektedirler. Bunlara ek olarak tokenler, kullanıcıların H kenar fonları oluşturmalarını sağlar.

Sunduğu token hizmetlerine ek olarak Jibrel Network, geliştiricilerin Web3 tabanlı uygulamalar geliştirmesine olanak tanır. Ayrıca trance.finance isimli ayrı bir DeFi ürününe erişmelerini sağlar. Bu ürün, kullanıcıların DeFi üzerinden kredi vererek gelir elde etmesi için geliştirilmiştir. Temelde, çok zincirli bir DeFi türev platformudur ve kullanıcıların kârını maksimize eder.

JNT coin nedir? Ne işe yarar?

JNT coin, Jibrel Network ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Bu kripto para birimine sahip kullanıcılar, akıllı sözleşmeleri çalıştırarak varlıkları tokenize edebilirler. Ayrıca, onu çeşitli kripto para borsaları üzerinden alıp satarak kâr elde edebilirler. JNT coin, sahiplerine akıllı sözleşme ve varlık transferi dışında çeşitli avantajlar da sağlar. Bunlar arasında düşük gas ücretleri yer alır. Buna göre JNT ile ekosistem içerisinde işlem yapan kullanıcılar, daha az gas ücreti öder.

Jibrel Network nedir? JNT coin nasıl alınır?

Jibrel Network’e yatırım yapmak için JNT’nin listelendiği bir borsaya erişmek gerekir. JNT coin mevcut olarak yalnızca Yobit borsasında işlem görmektedir. İlgili yatırımcılar, Yobit borsasına hesap açmalı ve üye olmalıdır. Böylece, cüzdanlarına JNT paritelerine uygun bir varlık yatırabilir ve token için alım emri verebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.