Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Çılgın Tahmin: Bu Altcoin Önümüzdeki Günlerde 7x Yapabilir!

0 1

Son zamanlardaki beklenmedik XRP rallisi tüm kripto dünyasını şok etti. Ayrıca altcoin fiyatını bir dizi direnç alanının üzerine itti. Ralli ile birlikte yükseliş hissiyatında bir artış, varlığa olan ilgide artış ve işlem hacminde bir zirve yaşandı. Bu sırada bir analist, XRP fiyatında sert bir yükseliş bekliyor. İşte detaylar…

Analist, altcoin için 7x yükseliş bekliyor

XRP’deki dalgalanma bir dizi tepki çekti, yakın zamanda XRP’nin mevcut fiyatı ile 2017’deki fiyatlandırması arasındaki benzerliği vurgulayan Egrag, XRP’yi destekleyen analistlerden biri. Egrag, araştırmasını Twitter’da aylık bir XRP grafiğinde yayınladı. Oradaki modeli belirledi. Aylık grafiklerdeki teknik analizin “fazla gürültüyü” filtrelemeye yaradığını söylüyor. Ayrıca daha büyük resme dikkat çekmeyi istemesinin, aylık bir grafik kullanma seçimini etkilediğini iddia ediyor.

Egrag’ın analizine göre, XRP’nin fiyatı kabaca Mayıs 2017’de olduğu yerde. Varlığın Mayıs 2017’deki pozisyon değeri, XRP için 0,47 dolarlık mevcut fiyata yansıyor. Ana fikrini vurgulamak için Egrag, TL1 ve TL2 olmak üzere iki trend çizgisi çizdi. 2017 yılının Mayıs ayında XRP, TL1’in üzerinde kapanmayı başardı, ancak bir sonraki ay düşüş gördü. Mart ve Nisan’da varlığın kazancını artıran iki yükseliş mum çubuğunun ardından, Mayıs ayında yükseldi. Buna rağmen, Mayıs 2017’nin ardından ralliye karşı önemli bir geri dönüş oldu.

XRP’nin Eylül kapanışı önemli

kriptohaberbulteni.com olarak da bildirdiğimiz gibi beş ay boyunca düşüş eğiliminde olduktan sonra, XRP Kasım 2017’de bir çıkış daha yaptı. Ocak 2018’de ralli XRP’yi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84 dolara itti. Varlık bu Eylül ayında TL1’in üzerinde kapanırsa, Egrag benzer bir model gösterebileceğini düşünüyor. EGRAG, XRP fiyatını 2014 ile karşılaştırdığı ve yüzde 790’lık bir artış öngördüğü ikinci bir grafik yayınladı.

XRP fiyatı son zamanlarda düştü

Geçtiğimiz haftalarda sıçrama yaşayarak kripto alanına damga vursa da XRP, şu anda düşüş yaşıyor. XRP fiyatı son 24 saat içinde yüzde 11 düşerek altı günün en düşük seviyesi olan 0.422670 dolara ulaştı. Düşüş, kripto para fiyatlarındaki genel bir düşüşün ortasında geldi. Ancak Ripple ile SEC arasındaki yasal savaş devam ederken XRP, diğerlerinden daha sert bir darbe aldı.

Bununla birlikte, bugün ortalamanın üzerindeki düşüşe rağmen, XRP fiyatı daha uzun zaman dilimlerinde yeşil kalıyor. Altcoin geçen ayın en iyi performans gösteren ana kripto para birimlerinden biri. Ripple’ın SEC ile olan davası devam etse bile, son gelişmeler, bunun sonlanacağı yönünde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.