Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Analist Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Tarihi Fırsatı Kaçırmayın!

0 7

Mevcut koşullar Bitcoin’i 2020 seviyelerine çekerken, tanınan bir analist tarihi fırsatın kapıda olduğunu söylüyor. İsabetli tahminleriyle bilinen Michael van de Poppe, LINK ve ek altcoin’ler için fırsat çağrısı yaptı.

Michael van de Poppe, daha düşük bir BTC için uyarıyor

Van de Poppe, güncel teknik analizlerinde Bitcoin’in bir daha 12-14 bin dolar bandına geri ‘dönmeyeceğini’ ima etti. Bununla birlikte, SEC davasındaki olumlu seyrin ardından %50 ralli yapan XRP’de temkinli olmaya davet ediyor. kriptohaberbulteni.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Ripple, davada üstünlük kazanarak XRP için rallinin yolunu açtı. En büyük 6.kripto para, 2020’den bu yana SEC ile olan yasal mücadelede sona hazırlanıyor. Şu anda, aktardığımız son gelişmelerin ardından davayı Ripple’in kazanacağı söylentileri yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Poppe ise XRP için temkinli davranıyor. Güçlü yükselişi gören analist, her ihtimale karşı Bitcoin’in hareketlerini izlemeyi tavsiye ediyor:

XRP ağır bir şekilde kırılıyor. Mesele şu ki, Bitcoin (BTC) konsolide olur ve 20 bin doların üzerine çıkarsa, muhtemelen bu altcoinlerin çoğunun büyük çıkışlar yaşamasının zamanı gelmiştir. Kendinizi iyi konumlandırın ve tam olarak 12-14 bin dolarlık teze güvenmeyin.

Van de Poppe’ye göre, Bitcoin fiyatı 20.000 doları aşmayı başarırsa, altcoin piyasasını ihtiyaç duyduğu büyük çıkışı tetikleyecek.

Bu altcoin için ‘tarihi fırsat’

Analistin ‘tarihi fırsat’ dediği altcoin Chainlink (LINK) idi. Van de Poppe, dün Twitter’dan takipçilerine, LINK fiyatında 6 ve 8 dolar aralığının “hayat fırsatı” olduğunu söyledi. LINK şu ada 7.09 dolardan işlem görüyor. Mayıs 2021 ATH fiyatı 52.88 dolardan %86.59 indirimli işlem gördüğünü belirtmekte fayda var. LINK ayrıca, yatay bir kanalın orta bandından yukarı yönde ivme kazandı. Poppe, bu aralığın destek ve direnci olan 6 ve 8 dolar bölgesinin ‘fırsat’ olduğunu söylüyor.

Diğer yandan, analist LINK için beklentilerini TOTAL grafiğine dayandırıyor olabilir. Piyasanın toplam değeri, bugüne kadar hiçbir zaman 200 haftalık hareketli ortalamayı kalıcı olarak kırmadı. Aşağıdaki grafikten görüldüğü üzere, TOTAL, kısa süreli ihlallerin dışında her zaman 200 haftalık MA üzerinde işlem gördü. Bu arada, TOTAL ayrıca daha önce 2020 ve 2021 yıllarında olduğu gibi 200 MA testini gerçekleştirmiş durumda. Analiste göre başarılı bir test “genel olarak piyasalar için olumlu olacak”.

Van de Poppe, CAKE fiyatını da gözden geçirdi

Analist son olarak CAKE grafiğinde göz atıyor. Mevcut seviyelerde geçen haftalara uzanan bir direnç bölgesine yükselmesini bekliyor:

2 saatlik grafikte CAKE bize potansiyel bir kurulum sunuyor! Kullanılmamış likiditeyi 4,59 dolardan görebiliyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.