Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

2Key Network Nedir? 2KEY Ne İşe Yarar?

0 3

2Key Network nedir? 2Key Network, akıllı link paylaşarak ödüller kazanabileceğiniz, Ethereum tabanlı bir Blockchain projesidir. kriptohaberbulteni.com olarak bu makalede 2key Network nedir, ne sunar, 2KEY coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruları yanıtladık. Gelin projeyi birlikte inceleyelim.

2Key Network nedir?

2Key Network, kullanıcıların SmartLink oluşturabileceği, Web 3.0 odaklı bir Blockchain projesidir. İnsanların ve kuruluşların ideal hedef kitlelerine ulaşmalarına ve harekete geçmelerine yardımcı olan merkeziyetsiz bir yönlendirme ağıdır. Ayrıca kullanıcıların, SmartLink’leri paylaşarak para kazanmalarına olanak tanır. Böylece ilginç içerik, ürünler ve hizmetler hakkında kullanıcı farkındalığı yaratır. Ethereum tabanlı projenin temeli olan SmartLink’ler bir dizi benzersiz özelliğe sahiptir.

SmartLink’ler, İtibar Madenciliği sistemini kullanır. Böylece, istenmeyen e-postaları önler, reklam tekliflerinden kaynaklanan bütçe belirsizliğini bitirir ve sahte tıklamaları filtreler. Ayrıca, karmaşık entegrasyona ve zaman alıcı yönlendirmeye ve ödül dağıtımına yönelik her türlü ihtiyacı ortadan kaldırır. 2Key Network içerisindeki SmartLink’lere erişim otomatik olarak filtrelenmektedir. Ayrıca, kriptografi yöntemleriyle analiz edilmekte ve Blockchain’e kaydedilmektedir.

Platform ne sunar?

2Key Network, SmartLink ile Web 3.0 ekosisteminde yeni bir ekonomik model ortaya koyar. Bu modele göre, çevrimiçi içerik ve bağlantı paylaşımlarına dahil olan çeşitli katılımcılar ödüller kazanır. Bu paylaşım zincirlerine dahil olan kullanıcılar, 2Key’in çok adımlı izleme teknolojisi aracılığıyla takip edilmektedir. Böylece 2Key, bir paylaşım zincirine dahil olan her kullanıcıyı izler ve kaydeder.

SmartLink teknolojisine ek olarak 2Key Network, Ethereum ağı için bir layer-2 ölçeklendirme çözümü olarak çalışır. Akıllı sözleşmeleri tarayıcılar aracılığıyla ölçeklenebilen ve erişilebilen bir şekilde dağıtmayı amaçlar. Ayrıca, bunlarla etkileşim kurmayı mümkün kılar. Akıllı sözleşme teknolojisini destekleyen proje, web sitelerinin hazır sözleşme şablonlarıyla kullanıcılarını ödüllendirmelerini ve izlemelerini mümkün kılar.

2KEY coin nedir? Ne işe yarar?

2KEY coin, 2Key Network ağının yerel kripto para birimidir. ERC-20 tabanlı bu kripto para, ağın sürdürülebilir ve güvenli bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Örneğin 2KEY, SmartLinks’in yönlendiricileri için bir ödül mekanizmasıdır. Bir paylaşım zinciri bir etkinliğe yol açtığında, bu paylaşım zincirindeki her bir kişi akıllı sözleşmede tanımlandığı gibi ödülden payını alır. Buna göre, ağ içerisindeki SmartLink’leri paylaşmak, içerikleri yaymak gibi çeşitli etkinlikler, kullanıcıların 2KEY coin kazanmasını sağlar.

Bununla birlikte, herhangi bir SmartLink oluşturmak isteyen içerik üreticiler de 2KEY ile ödeme yapmak zorundadır. Bu arada layer-2 tokeni, ağ vergisi ve moderatör ücretlerinde ana ödeme yöntemidir. Kullanıcılar, ağda işlem yapmak için bu ödemeleri yapmak zorundadır. Son olarak itibar ve yönlendirici olmak üzere iki farklı staking yapmak mümkündür. Staking itibar puanını artırmak ve kampanyalardan yararlanmaya olanak tanır. Bu 2KEY coin’lerinizi akıllı sözleşmelere belirli bir vade ile kilitlemeniz anlamına gelir.

2Key Network nedir? 2KEY nasıl alınır?

Proje ile ilgilenen yatırımcılar, öncelikle tokenin listelendiği bir kripto para borsasına erişmelidir. 2Key Network, mevcut olarak yalnızca bir kripto para borsasında bulunmaktadır. Bu borsa, BitGlobal’dir. Yatırımcılar, 2KEY coin satın almak için BitGlobal borsasına üye olmalı ve hesabını doğrulamalıdır. Ardından cüzdanlarına kripto paranın işlem çiftlerine uygun bir varlık yatırmaları gerekir. Bunları yaparak, alım emri verebilir ve 2KEY’i elde edebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.