Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Müjde: Popüler Bitcoin Borsası, 2 Yeni Altcoin Listeliyor!

0 11

Popüler Bitcoin borsası MEXC Global, 2 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, Brazil National Fan Token (BFT) ve Spain National Fan Token (SNFT) MEXC Global’de işleme açılıyor.  kriptohaberbulteni.com olarak detayları sizler için hazırladık…

Popüler Bitcoin borsası MEXC Global, 2 yeni altcoin listeliyor!

Ünlü Türk Bitcoin borsası Bitci’nin fan tokenları olan “Brazil National Fan Token (BFT) ve Spain National Fan Token (SNFT)”  global borsalarda listelenmeye devam ediyor. Bugün kripto para borsası MEXC Global, BFT ve SNFT’yi platformuna ekleyeceğini şu açıklama ile duyurdu:

MEXC, Brazil National Fan Token (BFT) ve Spain National Fan Token (SNFT) projelerini Assessment Zone’de listeleyecek. Borsa BFT/USDT ve SNFT/USDT işlem çiftini alım satıma açacak. Para yatırma işlemleri açıldı, para çekme işlemleri ise 23 Eylül TSİ 16.00’da açılacak. BFT/USDT paritesinde alım-satım işlemleri 22 Eylül 2022 16.00 (TSİ)’da ve SNFT/USDT paritesinde alım-satım işlemleri 22 Eylül 2022 16.30 (TSİ)’da açılacaktır. Assessment Zone’de listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

Bitci CEO’su Onur Altan Tan: Yeni süprizler yolda!

Türk yatırımcıların tercihi olan kripto para borsası Bitci, yeni listelemeler ve ortaklıklar ile güçlenmeye devam ediyor. Daha önce belirttiğimiz üzere Gate.io’da listelenen Bitcicoin, yarın (23 Eylül 2022) saat 13.00’te alım – satım işlemlerine açılıyor. Bitci’nin fan tokenları da dünyaca ünlü borsalarda listelenerek büyük açılım yapıyor. Bitci CEO’su Onur Altan Tan’ın yaptığı aşağıdaki paylaşıma bakılırsa Bitci yatırımcıları içi heyecanlı günler yakın ve yeni süprizler çok yakında gelebilir.

Brazil National Fan Token nedir?

Brezilya Milli Futbol Takımı Fan Tokeni (Brazil National Fan Token), taraftar deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlandı. Brezilya Milli Futbol Takımı, Token ile taraftarlara özel anketlere ve etkinliklere katılma, dijital bir koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, taraftar ödülleri, roller ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlara ve görev özelliklerine katılma fırsatı sunuyor.

Spain National Fan Token (SNFT) nedir?

İspanya Milli Futbol Takımı Fan Tokeni (Spain National Fan Token), taraftar deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlandı. İspanya Milli Futbol Takımı, Token ile taraftarlara özel anketlere ve etkinliklere katılma, dijital bir koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, taraftar ödülleri, roller ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlara ve görev özelliklerine katılma fırsatı sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.