Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Egretia Nedir? EGT Ne İşe Yarar?

0 4

Egretia platformu, geliştiricilerinin, Blockchain oyunlarının ve diğer uygulamaların daha basit ve hızlı geliştirilmesi için hepsi bir arada bir motor oluşturmak üzere HTML5 ve Blockchain’i birleştirme çabalarında ön sıradaki teknolojilerdir. Bu makalemizde kriptohaberbulteni.com olarak “Egretia nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Egretia nedir? EGT ne işe yarar?

Egretia projesi, Singapur merkezli bir kuruluş olan “Egretia Foundation” tarafından desteklenmektedir. Geliştiricilerinin çoğunluğu, EGT Token ile ticaret çoğunluğunun gerçekleştiği Çin’den gelmektedir. Egretia, proje yönetimi ve oyun geliştirme geçmişine sahip Peter Huang ve Dirk Meyer tarafından yönetilmektedir. 

Proje aynı zamanda, 1 milyar mobil cihazı kapsadığı ve HTML5 iş akışını mükemmelleştirmek için çalışan 200.000’den fazla geliştiriciye sahip olduğunu iddia eden bir şirket olan “Egret Technology” ile de bağlantılıdır.

Projenin amacı nedir?

Egretia projesi, geliştiricilerin Blockchain’i HTML5 teknolojisiyle birleştirme yolunda ana engeller olarak ifade ettiği farklı zorlukların üstesinden gelmek amacıyla başlatıldı. Egretia, HTML5 teknolojisinin ve oyun pazarındaki uygulamalarının yükselişini, tamamıyla işlevsel Blockchain oyunları oluşturabilmek için gereken yerel bir araç seti sağlayıp tamamlayabilmeyi amaçlamaktadır.

Özellikleri neler?

ETH tabanlı kökenlerinden yola çıkan Egretia, kendi Blockchain’in geliştirilmesine devam etmektedir. Platformun test ağı çevrimiçiyken ekip, gelecek yıl içinde gerçekleşmesi planlanan Egretia ana ağının planlanan lansmanıyla ilerlemektedir. Ana ağ aşağıdaki özellikleri sunmaktadır:

DPoS konsensüs mekanizması, EOS tarafından kullanılana benzemektedir.Proje başlangıç olarak, platformun sunduğu işlem hızları yaklaşık 2.000 TPS’ye ulaşmaktadır. Platformun DPoS kullanımı, platform olgunlaştıkça daha da iyi performans sunmayı mümkün kılmaktadır.EGT Blockchain’i, blok boyutlarından ve üretim sürelerinden geçerli ücretlere kadar farklı değişikliklerin esnek olarak sunulması konusunda büyüktür. Düğümler arasında oylama desteği sağlanmadan önce herhangi bir değişiklik yapılması planlanmamaktadır.EGT’nin geliştirme araç setlerinin, geliştirme süreçlerini basitleştirmesi beklenen popüler programlama dillerinin çoğunluğuna destek sunması planlanmaktadır. Aynı zamanda, desteklenen dillere akıllı kod tamamlama, hata geri bildirimi, referans arama vb. özellikler sağlar.Akıllı Kodlama Yardımı sistemine de sahiptir.

Egretia nedir? EGT nasıl satın alınır?

EGT ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; OKX, Huobi Global ve Bitay’dır. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz EGT listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca EGT Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.