Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

NerveNetwork Nedir? NVT Ne İşe Yarar?

0 7

NerveNetwork, merkezi olmayan bir dijital varlık servis ağıdır. Ayrıca boş değerlere dayalı Blockchain zincirler arası etkileşim protokolü Microservice çerçevesi ve NULS ChainBox ile geliştirildi. Bu makalemizde kriptohaberbulteni.com olarak “NerveNetwork nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

NerveNetwork projesinin amacı nedir?

Projenin amacı; genel bir zincirler arası etkileşim protokolü geliştirebilmektir. Ayrıca tüm izole Blockchain’leri birbirine bağlamayı ve DeFi ekosistemi için gerekli tüm temel desteği sağlayarak zincirler arası bir varlık değişim ağı kurmayı hedeflemektedir.

Avantajları neler?

NerveNetwork merkeziyetsiz bir kripto para birimidir.Ayrıca transferi yapılırken güvenilir bir şekilde ödeme yapılmaktadır.NerveNetwork satın almak isteyen kullanıcılar özellikle arz ve talep dahilinde gelir artırabilmektedir.NVT özellikle enflasyona ve çöküş riski göz önünde bulundurulduğunda güvenilirdir.

Dezavantajları neler?

NerveNetwork almanın dezavantajlı yönü piyasadaki değişikliklere göre değişen NVT/ TRY fiyatlarından kaynaklı zarar edilebilmesidir. Ancak NVT/ TRY fiyatlarında yükseliş görüldüğünde kullanıcılar kâr da edilebilmektedir.

Nasıl çalışır?

NVT 3 katmandan oluşmaktadır:

Sanal banka: Paralel zincirlerde çoklu hesaplar ya da akıllı sözleşmeler oluşturmak ve yönetmek, varlık aktarılan işlemleri oluşturmak, yayınlamak vb. dahil olmak üzere zincirler arası varlıkların bakımından sorumludur. Ayrıca, fikir birliği düğümlerinden ve 15 fikir birliği düğümünden seçilmektedir. En büyük depozito miktarıyla varsayılan olarak seçilecektir.Konsensüs düğümü: Blockchain açısından sorumludur. Konsensüs düğümü, 200.000 NVT’den az olabilen ve sınırlandırılmayan mevduatlarla oluşturulabilmektedir. Konsensüs düğüm sayısı 35’e sabitlenmektedir. Bütün NRV’yi korumak için depozitoyla ilk 35 düğüm seçilmektedir.Ortak düğüm: Ortak düğümler ise; diğer düğümler, işlem toplama, blok ve işlem doğrulamasındaki ve uygulamalar için hizmetler sağlamaktan sorumlu olmaktadır.

NerveNetwork nedir? NVT nasıl satın alınır?

NVT ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; MEXC, CoinTiger ve AEX’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz NVT listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca NVT seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.