Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Endor Protocol Nedir? EDR Ne İşe Yarar?

0 6

Endor, bugüne kadar sadece büyük işletmeler için mevcut olan yapay zeka destekli tahminlerle işletmelere ve bireylere güç sağlayan dünyanın ilk tahmin motorudur. Bu makalemizde kriptohaberbulteni.com olarak “Endor Protocol nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Endor Protocol nedir? EDR ne işe yarar?

Endor, kullanıcılarının herhangi bir öngörücü soru sorabilmesini ve dakikalar içerisinde yüksek kaliteli sonuçlar almasını sağlar. Aynı zamanda ilk öngörücü yazılım platformudur.

Protokolün başlatılmasının ilk aşamasında mevcut veriler sadece EDR yardımcı programı Token aracılığıyla açılabilen ERC-20 ve ETH Blockchain verilerini içermektedir. Ayrıca seçilen, ürün yol haritasına göre ekosisteme yüksek kaliteli veri ortakları eklenecektir.

Projenin amacı nedir?

Endor Coin, yapay zeka veri analizine erişimi demokratikleştirir. Ayrıca erişilebilir, güvenilmez, sansüre dirençli ve herkes için yararlı duruma getirir. Bu sayede tahmine dayalı analitiği yeniden icat etmektedir. Bu, iş kullanıcılarının ve profesyonel olmayan Token sahiplerinin karmaşık tahmine dayalı sorular sorabilmesine imkan tanır. Ayrıca dakikalar içerisinde yüksek kaliteli sonuçlar elde etmesine de imkan tanır.

Aynı zamanda dünyanın ilk otomatikleştirilen, kendi kendine hizmet veren tahmine dayalı platformunu sunar. Tüm bunlar Endor Coin Protokolü ile gerçekleştirilmektedir. Platform genellikle Fortune500 şirketlerine ayrılan “Veri Bilimi” alanını demokratikleştirmeyi amaçlamaktadır.

Nasıl çalışır?

Sürekli genişleyen tahmin kataloğu: Endor Coin piyasaya sürülecek Token’larla ilgili önceden tanımlanan farklı tahminlerle platformun özel EDR Token’i kullanılarak satın alınabilmektedir. Ayrıca, kullanıcıların Tahmin Talebi (RFP) göndermesine izin verip, sunduğu tahminlerin seçimini genişletir. Daha sonra uygulanacak ve satın alınabilecek yeni tahmin türleri önermektedir.İleri düzey kullanıcılar için Kendin Yap API’si: Teknoloji konusunda bilgili kullanıcılara ve profesyonellere, kendi kendine hizmet eden bir ara yüz sağlar. EDR Coin platformunun otomatik olarak bir “görünüm” oluşturmasını sağlar. Daha sonra istenen herhangi bir davranış kalıbının tanımını kolaylıkla sağlamalarına imkan tanır.Özel ve genel verilerin otomatik olarak birleştirilmesi: Endor Coin ticari müşterilerini özel veri akışlarını platforma kolaylıkla entegre eder. Ayrıca özel ve kamu verilerinin birleşiminden elde edilen yüksek kaliteli tahmine dayalı iç görüler üretir. Social Physics kullanımıyla veri entegrasyonu otomatik, basit temizlik ya da veri hazırlığı gerektirmez.Veri gizliliği: Müşteri tarafında tamamen şifrelenen verileri kullanma konusunda sosyal fiziğin eşsiz yeteneği sayesinde garanti edilmektedir.İnsanlar için tahminler: Sosyal Fizik verilerinin kullanımı bir kez işlenmektedir. Kullanıcılar sadece ihtiyaç duydukları kişiselleştirme bileşenleri için ödeme yapmaktadır. Ayrıca bugün bu teknoloji devleri için ayrılan “%99” tahmin yeteneğini maliyetinin %1’i karşılığında sunmaktadır.

Endor Protocol nedir? EDR nasıl satın alınır?

EDR ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; BitForex, CoinTiger, Bittrex, Bilaxy, Hotbit, Uniswap V2’dir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlamalıdır. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlamalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.