Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

ABD’li Politikacı: Bu 2 Meme Coin’den Satın Alabilirim!

0 10

ABD’li politikacı David Gokhstein, 2 meme coin arasındaki savaşta taraf seçmenin gereksiz olduğunu söyledi. Kripto fenomeni, ikisini de satın almayı daha mantıklı buluyor.

Eski ABD’li politikacı, meme coin piyasasında her iki yönde de oynuyor

David Gokhstein, dün yeni bir tweet’te hem Shiba Inu hem de Dogecoin’e sahip olmanın mantıklı olduğunu söyledi:

Hem SHIB hem de DOGE’de rahatım.

Kripto fenomeni, “bana yapamayacağımı söylemek, iPhone ve Samsung’a sahip olamayacağımı söylemek gibi bir şey” diye yazdı.

Gokhstein, takipçilerine, özellikle Haziran ayında hangi meme coin’i tutmayı tercih ettiklerini sordu. En son tweetiyle, bu yıl dördüncü kez bu soruya cevap veriyor. ABD’li politikacı, ilk olarak Nisan ayında her iki meme coin’i de tutmanın daha mantıklı olduğunu söylemişti. Her ikisi de son derece kârlı olma potansiyeline sahipken birini diğeri lehine gözden kaçırmanın bir anlamı olmadığını açıkladı. Bu duruşu Mayıs ayında sırasıyla 8 ve 25 Mayıs’ta iki kez tekrarladı.

Shiba Inu ve Dogecoin’in büyük bir topluluğa sahip projeler olduğunu belirtmekte fayda var. Özellikle, Shiba, Dogecoin’in bir yan ürünü olarak piyasa çıktı. Sonuç olarak, her iki topluluk da kendilerini meme coin üstünlüğü için bir savaşta kilitli buldu. Gokhstein ise bu zihniyetin gereksiz olduğunu ileri sürüyor. Bunun yerine, girişimci her ikisinde de yükselişini sürdürüyor. Kripto alanına daha fazla insanı getirme yeteneklerini övüyor.

Sosyal medya ilgisi

Özellikle, piyasadaki gerilemeye rağmen, Shiba Inu, artan sosyal medya katılımını görmeye devam ediyor. Ekosistem, kart toplama oyunu Shiba Eternity’yi küresel olarak başlatmaya hazır. Bu esnada, topluluk, Katman 2 çözümü Shibarium’un 2022’nin 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesini bekliyor. kriptohaberbulteni.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Shiba Eternity artık Avustralya PlayStore’da yayına girdi.

Dogecoin ise dünyanın en zengin adamı Elon Musk’tan destek almaya devam ediyor. Daha aylar önce Dogecoin’i ödeme yöntemi olarak şirketlerinin listesine ekledi. Ayrıca, Dogecoin, MyDoge cüzdanındaki iyileştirmeler ve kendi C kitaplığının piyasaya sürülmesiyle son aylarda artan geliştirme faaliyeti gördü.

Dogecoin şu anda piyasa değerine göre en büyük onuncu kripto para projesidir. Bugün vites yükselerek Polkaot’u geride bıraktı. Dogecoin şu anda 0.05834 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu ise 6 milyar dolar piyasa değeriyle 14.sırada. Her iki meme coin’de piyasadaki son satışlara rağmen konumlarını korumayı başardılar. Litecoin ve Chainlink gibi devlerin arık ilk 20 arasında olmadığını belirtmekte fayda var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.