Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Uquid Coin Nedir? UQC Ne İşe Yarar?

0 7

Uquid Coin, ETH ağı tabanlı ERC-20’ye dayanan ve DeFi odaklı bir kripto para birimidir. Bu makalemizde kriptohaberbulteni.com olarak “Uquid Coin nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Uquid Coin nedir? UQC ne işe yarar?

Uquid Coin ekosisteminin gelişimini destekleyen ve Token kullanıcılarının anında, kolaylıkla Token’lerinin nakde çevirmelerini destekleyen bir dijital varlıktır.

Uquid projesinin amacı nedir?

Projenin amacı; DeFi sektörü ve e-ticaret alanları arasında bir köprü kurabilmektir. Bu köprünün temelinde ise “Defito” adında yeni bir ekosistem yer almaktadır.

Alışveriş madenciliğiyle bir ürünün satın alınmasının ardından yeni Token veya kripto paralar üretilmektedir. Daha sonra bu varlıkların gelecekte diğer satın alımlara aktarılması için akıllı sözleşmelerin kullanılması hedeflenmektedir. Aynı zamanda projenin ERC-20 destekli sanal para birimi ise UQC Token’i olarak işlem görmektedir.

Geleceği:

Uquid Token’in uzun vade de gelecek projeksiyonunda kazanç potansiyeli, önümüzdeki 5 yıl için %+531 olarak belirlenmektedir. 2027 yılı fiyat hedeflerini bununla birlikte olumlu yönde revize etmektedir. UQC, 2024-2025 döneminde de büyümesini sürdürüp, güncel fiyat hedeflerine doğru yükseliş trendine gireceği tahmin edilmektedir. Ayrıca genel görünümde olumlu bir grafik çizse de kazanç potansiyeli kadar piyasa riskleri de barındırmaktadır.

Piyasa uzmanları ise; portföylerde uzun vadeli ürünleri görmek isteyenlerin eklemesi gereken bir varlık olduğunu düşünmektedir. Yakın zamanda bir sonraki yükselişi görülebileceği tahminleri yapılmaktadır. Uzman yorumlarıyla öne çıkan Uquid Coin (UQC), başarılı görünümüyle bir süre daha yakından takip edilecektir.

Avantajları neler?

Lightning Network düğümleriyle işlemler oldukça hızlı ve ucuzdur.Ayrıca yakın zamanda eklenen fiziksel ürünleriyle güveni daha da artıracaktır.Projenin fiyat beklentisi olumludur.

Dezavantajları neler?

Ekosistem istenilen düzeylerde gelişmeyebilir.Uquid Coin beklentinin altında kalabilmektedir.

Uquid Coin nedir? UQC nasıl satın alınır?

UQC ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; KuCoin, IndoEx, Bibox, ProBit’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz UQC listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca UQC seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.