Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Kritik Gelişme: Bu Altcoin, Finans Kuruluşu İle Ortaklık Kurdu!

0 8

Piyasa değerine göre ilk 50 adayı olan bir altcoin projesi, AB lisanslı bir finans kuruluşu ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık sayesinde kullanıcılar küresel ödeme sistemleri üzerinden kolaylıkla kripto para işlemlerini yapabilecekler.

Finans kuruluşu Simplex bu altcoin ile işbirliği yapıyor

Kendini yeni nesil internetin temeli olarak tanımlayan Neo, AB lisanslı finans kuruluşu Simplex ile ortaklığını duyurdu. NEO, akıllı sözleşmeler yoluyla varlıkları ve kimlikleri tamamen dijitalleştirmek için geliştirilmiş bir Blockchain’dir. Ortaklık, NEO, GAS ve diğer kripto para birimlerini satın almada aşırı kolaylıklar sağlıyor. Kullanıcılar artık Visa, Mastercard, SEPA, SWIFT ve çeşitli küresel ödeme sistemlerinden Neo ağındaki kripto paraları doğrudan satın alma imkanına sahip olacaklar.

Neo Ekosistem Geliştirme Direktörü John Wang, Simplex ortaklığı hakkında şu açıklamalara yer verdi:

Neo, geliştirici deneyimimizi önemsediğimiz kadar kullanıcı deneyimimizi de önemsiyor. Geçen yılki Neo N3 lansmanı, önemli ölçüde geliştirilmiş bir geliştirme deneyimi sunarak Neo platformunun önceki sürümlerini geliştirdi. Kullanıcılara NEO ve diğer kripto para birimlerine giriş ve çıkışlar sunmak için Simplex ile çalışmak, Neo ile etkileşime giren herkese mümkün olan en iyi deneyimi sunmanın başka bir yönünü ele alıyor. Simplex ile ortaklığımızı dört gözle bekliyoruz.

Neo Hakkında

2014 yılında Antshares olarak kurulan Neo, geliştiricileri vizyonunun merkezine koymasıyla tanınan Blockchain platformudur. Merkezsiz uygulamalar olan Dapp’ler açısından zengin bir ekosistem sunmaktadır. Neo, merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için en özellikli Blockchain platformlarından biridir. Platform, geliştiricilerin akıllı sözleşmeler aracılığıyla varlıkların yönetimini dijitalleştirmesine olanak tanır. Ayrıca, otomatikleştirmesini ve geleneksel Web2 dillerinde kodlama yapmasını mümkün kılar.

Simplex Hakkında

Simplex, kısaca fiat/kripto altyapısıdır. AB lisanslı bir finans kurumu olan Simplex by Nuvei, 100’den fazla fiat para birimini 170’den fazla kripto para birimine dönüştürmek için basit, kesintisiz ve güvenli kanallar sağlayarak mevcut kripto pazarlarının statükosunu değiştirmeyi amaçlıyor. Simplex, sektördeki mevcut ve yeni protokolleri aktif olarak destekliyor, desteklenen kripto para birimleri portföyünü besliyor ve genişletiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.