Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Shopping Nedir? SPI Ne İşe Yarar?

0 10

SPI Coin ETH platformunda çalışan bir kripto para birimi olarak bilinmektedir. Bu makalemizde kriptohaberbulteni.com olarak “Shopping nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Shopping nedir? SPI ne işe yarar?

Platformda üç ayrı ödeme işlemcisinde yüzün üzerinde kripto para biriminden oluşan ve sürekli genişleyen bir liste arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca her seferinde bir satışın tüm sektörüne aktif olarak öncülük ettiklerini iddia edilmektedir.

Shopping, platformda çeşitli yardımcı program Token’i kullanmaktadır. Bunlar; SPI ve GSPI‘dir. SPI ve GSPI, Shopping.io’da tutulduğunda ya da stake edildiğinde benzersiz avantajlar sağlayan yardımcı program Token’leridir. Shopping.io’da indirimler ve diğer avantajlar için kullanılan yardımcı program simgesi SPI’dir. Shopping toplam arz mikarı ise; 1.000.000 SPI‘dir.

Projenin amacı nedir?

Shopping.io amacı; perakendeyi nasıl göründüğüne meydan okuyarak ve online alışveriş yapma tarzını değiştirerek Crypto e-Ticaret’in ana akım olarak benimsenmesini sağlayabilmektir.

Ayrıca SPI’nin lansman sırasında herhangi bir ön satış, ICO ya da bir ekip tahsisine sahip değildi. Bütün SPI miktarı, bir ERC-20 Token olarak piyasaya sürüldükten sonra Uniswap’a aktarıldı. GSPI’nin lansman sırasında ön satışı veya ICO’su yoktu. GSPI, SPI.club’da stake edilerek kazanılmaktadır.

Faydaları neler?

Shopping.io platformu, tüketicilerin Amazon, Walmart ve eBay gibi e-ticaret sitelerinde 100’den fazla çeşitli kripto paraları kullanarak alışveriş yapmalarına imkan tanımaktadır. Kullanıcılar birden fazla hesap oluşturmak, web sitesine kişisel veriler sağlamak ya da dijital para birimlerini fiat’a dönüştürmek zorunda kalmadan kendi seçtikleri kripto para birimini kullanarak alışveriş yapabilmektedir. Platform ayrıca tüketicilere en iyi fırsatları sunan yapay zeka tabanlı arama ve karşılaştırma araçları sunar.

Shopping nedir? SPI nasıl satın alınır?

SPI ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; Gate.i, KuCoin, HitBTC, PancakeSwap (V2) ve MEXC’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz SPI listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca SPI Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.