Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Shiba Inu Gizli Tweeti Paylaştı! Neler Olacak?

0 20

Shiba Inu (SHIB) ekibi topluluğu merakta bırakan bir tweet paylaştı. Yeni bir Twitter akımına katılan meme token, topluluğun hayal gücünden faydalanıyor.

Shiba Inu gizemli tweet ile topluluğu merakta bıraktı

Resmi Shiba Inu Twitter hesabı şaşırtıcı bir tweet yayınladı. Yalnızca “dog” (köpek) kelimesinin bulunduğu şifreli tweet, anlamını çözmeye çalışan kullanıcılar arasında tartışma neden oluyor. Bir Twitter kullanıcısı, Shiba ekibinin “katil” olarak yanıt verdiği tweet’e “doge” ile yanıt verdi.

Topluluk tweet’i çeşitli şekillerde algılamakta haksız değil. Bununla birlikte, köpek temalı bir token olan Shiba Inu’nun Dogecoin’e veya “Doge-Killer”a rakip olarak piyasaya sürüldüğünü akılda tutmak önemlidir. Son zamanlarda, birçok kripto meraklısı, köpek temalı kripto para birimleri için bir “dönüş” öngördü.

Shiba Inu ve Dogecoin rekabeti

kriptohaberbulteni.com’dan takip ettiğiniz üzere, geçen ay Shiba Inu Twitter takipçi sayısı açısından Dogecoin’i geride bıraktı. Ekim 2021’de Shiba Inu, ilk kez ilk 10 kripto para birimine girdi. DOGE yeniden ivme kazanıp durumu değiştirene kadar piyasa değerlemesi açısından Dogecoin’i tahtından indirdi. Shiba şu anda piyasa değerine göre 14. en büyük kripto para birimidir. Dogecoin ise en büyük 10. kripto para birimi olarak meme coin liderliğini temsil ediyor. Bu arada, Coin98 verilerine göre meme coin piyasasının işlem hacmi 3 milyar doları aştı.

Ancak, 24 saatlik işlem hacmi açısından, Coin98 verilerine göre Shiba, Dogecoin’den daha iyi performans gösteriyor. Shiba, en çok işlem gören token olarak 277 milyon dolar ile meme ekonomisine liderlik ediyordu. Aynı dönemde Dogecoin 244 milyon dolarlık işlem hacmi gördü. Genel olarak, meme kripto para birimleri için işlem hacmi 3 milyar dolardı.

Shiba Inu, metaverse için ilk konsept sanatını tanıttı

Şifreli tweet’i, Shib’in Metaverse WAGMI tapınağındaki bir gönderi takip etti. Bu da toplulukta beklentileri daha da artırdı. Shiba Inu, yakın tarihli bir blog yazısında WAGMI Temple First Concept Art Reveal’ı açıkladı. Bu arada, The Third Floor (TTF) stüdyosu ve Metaverse ekibi tarafından geliştirilen merkezlerden biri olan Wagmi tapınağı, sakinleştirici hisler, meditasyon, doğal güzellik ve dünyaya ruhsal bağlantılarla zen benzeri bir alan getirmek için tasarlandı. Topluluk geri bildirimlerine olan bağlılığıyla Metaverse ekibi, kısa süre içinde diğer platformların yanı sıra resmi Shib Token Discord’daki Metaverse yaratıcı sürecinin bölümleri boyunca Fireside Chat’leri yayınlayacağını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.