Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

SaluS Nedir? SLS Ne İşe Yarar?

0 13

SaluS Blockchan’i 6 Ocak 2016’da piyasaya sürüldü. Topluluk üyeleri için farklı SaluS ürünlerine ve hizmetlerine erişim sağlayacak deneysel bir yardımcı para olarak çıkarılmıştır. Bu makalemizde kriptohaberbulteni.com olarak “SaluS nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

SaluS nedir? SLS ne işe yarar?

SaluS kavramı; hizmetler, bilgi merkezleri ve araçlar oluşturup kriptodaki insanlara yardım etme çabalarını pekiştirme zorunluluğundan doğmaktadır. Bütün bunlar, SaluS ağının üyelerine bir yatırım yaparken ve ticaret kararları verirken bir avantaj sunmak içindir.

Projenin amacı nedir?

Platformun en temel amacı; üyelere Token’lar ve dijital para birimleri ticaretinde ekstra bir avantaj sağlayabilmektir. Ekip, bir dizi araç, teknik analiz ve uzman temelleri verir. Kullanıcılarına ticaret alanı ve yatırım kararları konusunda FUD ve abartıdan kaçınmada destek olmayı umuyor.

Hizmetler ve ürünler aracılığıyla toplanan az sayıdaki SLS Tokenı, hizmet ve ürünlerin genişletilip, iyileştirilmesiyle SaluS’un bütün projesinin sürekliliği için kullanılacaktır. Kullanılmayan SLS Token’ları, kullanılacak güne kadar soğuk depoda saklanacaktır.

Özellikleri neler?

Teknik analiz: Teknik analiz ve grafik, yönleri, momentumu, desteği ve direnci ve ticaret sinyallerini tahmin etmeye destek olur. Aynı zamanda üyelere günümüzdeki dijital para piyasasında bir avantaj sağlamaktadır.Ticaret avantajı: SaluS kullanıcıları, sadece değişim API’leri görüntüleyip seçilen uzman SLS tüccarlarından-tüccarlara gerçek zamanlı olarak erişebilmektedir.Ticaret araçları: Bu özellik, uzun ve kısa vadeli işlemler için geliştirilmektedir. Bir üye ve yeni başlayanlar için bilgi ve avantaj sağlar. Hatta özel izleme, ticaret ve uyarı araçlarına da erişim sağlamaktadır.ISO analizi ve haber: Farklı ilk kripto teklifleri ve kripto birimiyle ilgili projelerde uzman değerlendirmeleri imkanı sağlar. Kullanıcıların yatırım yapmadan önce daha iyi kararlar almalarına destek olur.

Nasıl çalışır?

SLS Coin’leri stake ederek, yalnızca Blockchain ağı için desteğinizi göstererek fazla sayıda ödül alabilirsiniz. Bu, sadece bir düğüm veri iletişimi çalıştırılarak yapılabilmektedir. Oysa bunu yapmanın farklı bir yolu var: SLS Coin’lerinizi tutarak.

Kullanıcı bir Tokenı taşımadan ya da takas etmeden önce, en az 8 saat tutması yararlıdır. Fakat bir Token’ı ne kadar süreyle tutabileceğinize ilişkin belirli bir sınır yoktur. Token’inizi tuttuğunuzda, yıllık %1 faiz oranı alınır. Platform, özellikle geleceğe seyahat eden Token’lerin değerinin artmasına destek olmak için bir rezerv tutar. Bu sebeple elinizde Token tutmak, kar elde etmenin farklı bir yoludur.

Ayrıca SaluS Blockchain, insanları platforma yönlendirip bazı komisyonlar almaları için bir ortaklık sisteme de sahiptir.

SaluS nedir? SLS nasıl satın alınır?

Şu anda SLS işlem yapılabilen borsalar; YoBit, Bittrex, UPBit2’dir. Ayrıca daha birçok büyük küresel borsaları içermektedir.

SLS Coin’i güvenli bir şekilde saklamak için ise bir SLS cüzdana ihtiyacınız olmaktadır. SLS Coin, Windows 32 ve 64, Raspi ve Mac ile uyumlu resmi cüzdanlarda saklanabilmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.