Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Bitget ile Özel Röportaj: Bitcoin’de Önümüzdeki 5 Yılda Neler Olacak?

0 14

Türkiye’de ve dünyada büyük yankı uyandıran Blockchain Economy Istanbul etkinliğinde, Bitget Yöneticisi Laura Liu ile röportaj yapma şansı elde ettik. Röportajda Liu, Türkiye için vizyonlarından ve Bitget’in alanda lider olduğu copy ve sosyal trading kavramlarından bahsetti. Ayrıca, Bitcoin ve altcoin’lerin beş yıl içerisinde nasıl hareket edeceği sorusunu cevapladı. İşte detaylar…

Bitget Yöneticisi Liu, copy trading ve marjin işlemlerden bahsetti

kriptohaberbulteni.com olarak resmi sponsoru olduğumuz Blockchain Economy Istanbul’da, alana yön veren birçok isimle konuşma şansımız oldu. Bu figürlerin piyasaya dair beklentilerini ve ilerisi için planlarını sizlerle paylaştık. Bugün ise röportajını paylaşacağımız isim, kripto para platformu Bitget’in büyümeden sorumlu Yöneticisi Laura Liu oldu. Liu’nun röportajına geçmeden önce, aşağıdaki videoda etkinliğe dair dikkat çekici anları izleyebilirsiniz:

Kriptokoin: Herkese merhabalar, bugün Laura Liu ile birlikteyiz. Kendinizi tanıtmak ister misiniz?

Bitget Yöneticisi Laura Liu: Tabii ki, teşekkürler, benim adım Laura. Bitget’in büyümeden sorumlu direktörüyüm. Türkiye’nin de arasında bulunduğu birkaç bölgeden sorumluyum.

Kriptokoin: İlk soru olarak, Bitget marjin işlemleri konusunda oldukça popüler bir market. Özelliklerinden bahsetmek ister misiniz? Örneğin copy trade özelliği gibi.

Bitget Yöneticisi Laura Liu: Tabii ki, Bitget olarak vadeli trading altyapısından geliyoruz. Copy trade Bitget’in amiral gemisi diyebileceğimiz özelliklerinden biri. Şu anda Coinglass’da BTC ve ETH trade paritelerinde Binance’den sonra en büyük hacme sahibiz. Aynı zamanda Bitget son birkaç çeyrekte etkileyici bir performans gösterdi. BCG danışmanlık firmasının son raporuna göre Binance ve OKEx’İn ardından kripto piyasasının yüzde 10’luk payını almış durumdayız. Bu da bizim yıllar içinde vadeli işlemler konusunda ne kadar büyüdüğümüzü gösteriyor. Amiral gemimiz copy trading ve amacımız bu konuda dünyada bir numara olmak. Şu anda copy trading platformunda iyileştirme yapıyoruz ve sistemi sosyal trading platformuna çeviriyoruz. Konferans sırasında bu konudan da bahsedeceğiz.

Kriptokoin: Başka ülkelerde lisansınız var mı? Varsa hangi ülkelerde var?

Bitget Yöneticisi Laura Liu: Şu anda Amerika’da, Kanada’da ve Avustralya’da lisansımız bulunuyor. Aynı zamanda başka bölgelerin de lisans koşullarına ve düzenlemelerine bakmaya devam ediyoruz. Regülasyon konusunu çok ciddiye alıyoruz. Bu açıdan hem kullanıcılara hem de yerel regülatörlere sıkıntısız hizmet sağlamak istiyoruz.

Bitget’in Türkiye vizyonu nedir?

Bitget’in Türkiye’deki vizyonuna geçmeden önce Liu’nun röportajını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Kriptokoin: Türkiye için Bitget’in ne gibi planları var?

Bitget Yöneticisi Laura Liu: Bitget için Türkiye piyasası büyük nüfusu ve yüksek kripto adaptasyonu oranı ile çok stratejik bir market. Burada birkaç aydır aktif şekilde bulunuyoruz ve piyasaya iyi bir şekilde girdiğimizi düşünüyorum. Çoğu kullanıcının Galatasaray partnerliği sayesinde bizden haberi var. Büyüme konusunda da hızımızı koruyarak ilerlemeyi hedefliyoruz. Bunların dışında kullanıcılarımıza trade nasıl yapılır, trading dışı nasıl para kazanılır, nasıl para biriktirilir tarzı eğitimler vererek katkıda bulunmak istiyoruz. Türkiye için planlarımız bunlar.

Kriptokoin: Türkiye için çoktan büyük şeyler yapmış gibisiniz.

Bitget Yöneticisi Laura Liu: Teşekkür ederim.

Bitcoin ve altcoin’lerde önümüzdeki 5 yılda neler olacak?

Kriptokoin: Son sorumuza geldik. Bitcoin ve altcoin’leri gelecek 5 yılda nerede görüyorsunuz?

Bitget Yöneticisi Laura Liu: Bu zor bir soru oldu. 5 yıl oldukça uzun bir süre ve bu internetin 5 yıl sonraki halini tahmin etmeye çalışmaya benziyor. Bunu kesin olarak söylemek zor ama ben büyük kitlelerin kriptoyu benimseyeceğine ve piyasanın ilerleyeceğine inanıyorum. Ayrıca kriptonun daha genel olarak her yerde karşımıza çıkacağına inanıyorum. Piyasanın çok genişleyeceğini ve bu alanda büyük şeylerin ortaya çıkacağına inanıyorum. Bitget’in de kripto piyasası ile büyüyeceğini ve büyük kitlelere katkıda bulunmaya devam edeceğini düşünüyorum

Kriptokoin: Teşekkürler. Laura Liu ile birlikteydik ve bu güzel röportaj için teşekkür ederiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.