Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

PLATINCOIN Nedir? PLC Ne İşe Yarar?

0 13

Platincoin platformu ve PLC Token, kullanıcıların özel ekipman kiralamasına ve günlük para madenciliğine izin vererek kripto para birimlerini herkesin cebine sokma fikri etrafında geliştirildi. Bu makalemizde kriptohaberbulteni.com olarak “PLATINCOIN nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

PLATINCOIN nedir? PLC ne işe yarar?

Platform kripto para birimlerini farklı kullanıcı çeşitlerine daha uygun bir gelir kaynağı haline getirmenin kısa yoluna teşvik etmektedir. Buradaki “çeşitli” kelimesi sadece kriptolarla alakalı hırs ve planlar değildir. Ayrıca kriptoları onlar için çalıştırmak için gereken teknik bilgilerini de ifade eder.

PLC, karmaşık teknik prosedürleri denklemden çıkarmanın yanında bir ağ üzerinde kullanıcılar arasında rekabete girme gereksinimini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Ayrıca madencilik gibi rakipler karşısında kendi para basma modelinin popülerleşmesine kadar uzanan bir hedef yelpazesine ulaşabilmeyi de hedeflemektedir.

PLANTINCOIN (PLC) nasıl çalışır?

Platform, Litecoin Blockchain teknolojisine dayanmaktadır. Bu vakfın Platincoin’in çeşitli saldırılara karşı koruma ile eşleştirilen kararlılık ve işlem işleme hızları vardır. Ayrıca, Litecoin’in kaynak kodu, Platincoin’e gelecekteki yükseltmeler için yeterli alan sağlar. Platincoin ekibi, madencilik tabanlı kaynaklara olan talebi ortadan kaldırdıkları için LTC teknolojisine kendi bükümlerini koydular. Bunun yerine optimize edilen bir PoS’a gittiler. 

Platform, çeşitli Blockchain tabanlı saldırılara karşı dirençleri açısından değerlendirilen binlerce düğüm içeren bir ağdan oluşmaktadır. Ağ bölümlerinin bilgisayar korsanlığı girişimlerine, bir zincirin tahrif edilmesine, anahtar seçimine ve PLC’nin açık ve dağıtılan bir sistem olarak karşılaştığı diğer problemlere direnme kapasitelerini kontrol etmek için de geçerlidir. Aynı prosedür özellikle ağın genel kapasitesini ve tepe yüklere karşı direncini test etmeyi de içermektedir.

PLATINCOIN nedir? PLC nasıl satın alınır?

PLC Coin’in şu anda işlem gördüğü borsalar; HitBTC, Bibox ve BitGlobal’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz PLC listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca PLC Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir soğuk veya donanım hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.