Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Türklerin 3 Favori Altcoin’i Yeni Ortaklık Duyurdu! İşte Detaylar

0 27

Kripto para piyasasındaki keskin satışlar yeni ortaklıkların gelmesine engel olmadı. Türk yatırımcıların yakından takip ettiği 3 altcoin projesi, Web3’e geçiş için yeni ortaklıklarını duyurdu.

GameSwift, Blockchain tabanlı oyunlar için bu altcoin projesiyle çalışacak

Polygon, oyun dünyasını Blockchain teknolojisine genişletmek için GameSwift ile ortaklık yapıyor. Oyun sektörü 2020’nin başlangıcında yeni bir boyut kazandı. Böylece Web3 oyun projelerinin daha fazla gündeme gelmeye başladığını gördük. Şimdi, Polygon GameSwift ile ortaklaşa oyun dünyasında bir el deniyor.

Polygon, çeşitli sektörlerde üstel bir büyüme gösteren altcoin projelerindendir. GameSwift ile yapılan mevcut anlaşmanın yanı sıra ağ, Intella X gibi oyunla ilgili diğer platformları başlattı. Polygon’un oyun dünyasına girişi, dijital oyunlar geliştirme, oynama ve tartışmalar yapma platformu olan Steam’e benzer bir oyun platformu yaratmaya yönelik açık bir girişimdir. Şu anda 30.000’e yakın oyuna ev sahipliği yapıyor ve 100 milyonluk devasa hayran kitlesine sahip.

Oyun sektörü altcoin projeleri eşliğinde Web2’den Web3’e taşınıyor

Polygon ve GameSwift ortaklığı, Web2 oyunlarını Web3 alanına ilerletmek için bir mekanizma getirmeyi amaçlıyor. Web3 oyun sistemleri, oyun dünyasındaki güncel konu başlıklarından biridir. Ayrıca, gelişmiş Web3 oyun ortamını deneyimlemek isteyen yeni oyunculardan büyük ilgi görmektedir. GameSwift, bu amaç için yeni bir Blockchain oluşturmak üzere Polygon ağını tercih ediyor. Bu sayede, Web3 oyun çözümleri geliştirmek için Polygon ile olan ortaklığından yararlanmayı hedefliyor.

Radio Caca (RACA) ve Venus Protocol ortaklığı

Radio Caca (RACA), BNB Chain tabanlı DeFi protokolü olan Venus Protocol ile ortaklığını duyurdu. Duyuruya göre RACA, Venus Protocol’ün USMverse’deki varlığını destekleyecek.

Ripple’in yatırım ortağı Tranglo, Birleşik Arap Emirlikleri’ne genişliyor

Ripple, iş ortağı Tranglo aracılığıyla ikinci en büyük Arap ekonomisine genişliyor. Arap Körfezi, sınır ötesi ödeme endüstrisi için kilit bir bölge olmaya devam ediyor. Bu nedenle Ripple’dan gelen son duyuru önemli. Arap Körfezi’ndeki en büyük ikinci ekonomi olan BAE, küresel olarak en iyi havale gönderen ve alıcılarından biridir. Tranglo, Eylül 2021’deki test ODL dağıtımının başarısının ardından Mart ayında tüm ödeme koridorları için Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmetini etkinleştirdi. Ayrıca ilk 100 günde toplam 48 milyon dolarlık 250.000 işlem tamamlandı.

Duyuruya göre, Ripple’in yatırım ortağı Tranglo, Birleşik Arap Emirlikleri’ne yeni bir ödeme koridoru açtığı için XRP transfer teknolojisi BAE’ye doğru genişliyor.

kriptohaberbulteni.com‘dan takip ettiğiniz üzere, FED Başkanı Powell’ın konuşma yapacağı Jackson Hole toplantısı yarın başlıyor. Finansal alanda önemli olan toplantı, 25-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.