Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$28,441.99
+0.03
ETH
$1,824.53
-0.33
LTC
$93.15
+4.26
DASH
$58.93
+3.24
XMR
$155.90
-0.29
NXT
$0.00
+0.03
ETC
$21.28
+3.55
DOGE
$0.08
+1.05
ZEC
$37.61
-2.01
BTS
$0.01
+0.26

Kishu Inu Nedir? KISHU Coin Ne İşe Yarar?

0 37

Kishu Inu (KISHU), Dogecoin ve diğer köpek tabanlı meme paralarının yaratılmasından ilham alan dijital bir para birimidir. Bu makalede kriptohaberbulteni.com olarak “Kishu Inu nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

Kishu Inu nedir? Ne işe yarar?

KISHU, Dogecoin ve diğer köpek tabanlı meme paralarının yaratılmasından ilham alan dijital bir para birimidir. Kurucular para birimini 2021’de Ethereum tabanlı bir token olarak piyasaya sürdüler. Proje, parayı tanıtmak için Times Meydanı’nda reklam panoları satın aldı. KISHU ekosistemi, merkeziyetsiz bir borsa, bir NFT pazar yeri ve bir likidite havuzundan oluşur. KISHU sahipleri ayrıca, yeni NFT’ler oluşturmak için puanlar kazanarak, NFT platformunda KISHU tokenlerini stake ederek ödüller kazanabilmekte. Kishu Inu pazarında takas edilebilmekte. Ödül kazanmak için bahis yapılabilmekte. Veya takas NFT’ler satın almak için kullanılabilmekte. Kishu Inu tokeni, merkeziyetsiz bir kripto borsasında satın alınabilmekte.

KISHU coin nedir?

KISHU coin Kishu Inu’in yerel tokenidir. Kripto para, bir ERC20 meme tokenidir. Yani Ethereum, ETH 2.0 güncellemesini başlattığında daha fazla cazibe kazanacak. Daha düşük işlem oranları ve ucuz gas maliyetleri gibi en çok beklenenler de dahil olmak üzere birçok fayda sağlayacak bir gelişme. Bu aynı zamanda, bu noktada, Ethereum blok zincirine uygulanan ağır gas ücretlerinden kaçınmak için birçok kullanıcının daha az KISHU tokeni satın almamasının bir nedeni olabilir. Bununla birlikte, ETH 2.0 güncellemesinden sonra veya hatta ondan önce, büyük kripto borsalarında bir listeleme, KISHU tokeninin fiyatını önemli ölçüde artırabilmekte.

Kishu Inu nasıl çalışır?

Kishu Inu (KISHU), ERC-20 tokeni KISHU ile her şeyin merkezinde merkeziyetsiz bir model üzerinde çalışıyor. Proje, sahiplerine özel ödüller, NFT’ler, ticari ürünler, takas ve diğer birçok teşvik sunmakta. Sahiplerine şeffaflık, güven ve uzun ömür sunmakta. Bunun geçici bir trendle kaybolacak başka bir memecoin olmadığını iddia ediyor.

KISHU coin nasıl alınır?

Kishu Inu şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Kishu Inu’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: OKX, MEXC, CoinTiger, Gate.io. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.