Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Santiment: İzleyin, Bu 2 Altcoin’e Balina Hücumu Var!

0 42

Analitik firması Santiment’e göre balinalar, zor durumdaki 2 altcoin projesinde %900’lük bir artışı sessizce tetikliyor. Satın alımlar, kripto kredi platformları iflasın eşiğindeyken geliyor.

Balinalar çöken 2 altcoin projesinden biriktiriyor

Santiment, balinaların geçen haftadan bu yana zor durumdaki bir kripto kredi firmasını token’ini biriktirdiğini söylüyor. Santiment’e göre, balinalar son 10 gün içinde büyük ölçüde CEL token biriktiriyor. Firma yakın tarihli analizlerinde şunlardan bahsetti:

Celsius ve 10 gün içindeki +%290 fiyat artışı, yatırımcıların tokeni dikkate almamasıyla geldi. Ancak perde arkasında büyük balina adresleri büyük bir şekilde birikiyor.

Celsius (CEL), 13 Haziran’da çok yılın en düşük seviyesi olan 0.15 dolara ulaştı. Ancak 21 Haziran’da %933’ten fazla bir artışla son zamanlarda 1.55 dolara yükseldi. O zamanda beri yaklaşık %40 değer kaybetti ve şu anda 0.917 dolardan işlem görüyor.

CEL fiyatı, Celsius işlemleri askıya aldıktan sonra %99 düştü

Celsius, 12 Haziran’da para çekme işlemlerini geçici olarak durdurduğunu duyurdu. Bundan sonra CEL fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %99’dan fazla düştü. Bu arada, firma hala para çekme işlemlerini eski haline getirmedi. Aynı zamanda, geçen hafta halkla rutin bana bir şey sor oturumlarını duraklattı. kriptohaberbulteni.com olarak aktardığımız üzere, ABD’deki eyalet düzenleyicileri, Celsius’un operasyonları hakkında soruşturma başlattı.

Santiment ayrıca iki faktörün Bitcoin için potansiyel olarak yükseliş sinyali verdiğini söylüyor

Santiment ayrıca Bitcoin’in dolaşımdaki mevcut arzını da değerlendir. Bu konuda firma şunları söylüyor:

Bitcoin’in arz oranı, en son Kasım 2018’de görülen seviyelerde düşük kalmaya devam ediyor. Bu, gelecekteki sınırlı satış riskinin iyi bir işareti. Bu arada, Tether arzı borsalarda hızla yükselmeye devam ediyor ve bu da daha fazla satın alma gücüne işaret ediyor.

Altcoin balinaları yüklü miktarda SNX satın alıyor

Ayrıca Santiment, sentetik varlık ihraççısı Synthetix’i (SNX) çevreleyen balina faaliyetinin son iki gün içinde fiyatıyla birlikte arttığını söylüyor:

Synthetix, Cumartesi gününden bu yana %97 arttı. Şimdi SNX balinalarının etkinliğindeki büyük artışı açıkça görebiliyoruz. Bu onların katılımını gösteriyor. Piyasa değerine göre 87. en büyük kripto para, tipik olarak günde 3 100.000 dolar + işleme sahip ve Pazar günü 129 işlem gerçekleşti.

Santiment: 2 Altcoin Projesine Balina Hücumu Var

Celsuis’ta neler oldu?

12 Haziran’da, Celsius Network platformundan tüm para çekme işlemlerini geçici olarak duraklattı. Ekip, kararın bir nedeni olarak aşırı piyasa koşullarını gösterdi. Ancak bu karar, kripto para varlıklarının yönetim kurulu genelinde satışlarını tetikledi. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.