Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$27,323.04
+6.29
ETH
$1,893.03
+4.49
LTC
$90.98
+3.27
DASH
$40.03
+2.43
XMR
$147.70
+5.29
NXT
$0.00
+19.58
ETC
$17.62
+3.46
DOGE
$0.07
+5.39
ZEC
$29.90
+1.74
BTS
$0.01
+2.49

Shiba Inu 3 Önemli Haberi Duyurdu: İşte Detaylar!

0 79

BitPay’in altyapısı sayesinde, Shiba Inu ve diğer kripto para birimleri küresel kabul görüyor. Milyonlarca kullanıcı ve müşteriye hitap eden 3 dev şirket, kripto paralarla ödeme kabul edeceklerini duyurdu.

Shiba Inu, yeni bir ortaklığı hazırlanıyor

İlk haber, İtalya merkezli bir giyim markası olan John Richmond’dan geldi. Yakın tarihli bir tweet’te John Richmond topluluktan görüş bildirmelerini istedi.

Özellikle, tanınmış giyim markasının bu tür tweetleri, lüks otellerle yaklaşmakta olan bir ortaklığa işaret ediyor. Ancak, herhangi bir ayrıntı henüz resmi olarak açıklanmadı. Buna rağmen, topluluğun %99’u bu fikri yorum bölümünde destekliyor.

Ripio, yakında Shiba Inu için destek ekleyecek

Latin Amerika’daki işletmeler için elektronik ödeme çözümleri sunan bir Bitcoin ve kripto para şirketi olan Ripio App, Shiba Inu’yu en kısa sürede platformunda listelemeye hazırlanıyor. Shiba Inu topluluğu üyelerinin tweetlerinden birine yakın zamanda yanıt veren Ripio App, firmanın Shiba Inu Topluluğuna aşık olduğunu ve yakında SHIB’yi listeleyeceğini itiraf ediyor.

Çok yakında geliyor, belki de bu topluluğu zaten seviyoruz.

Ripio App, platformunda Shiba Inu’yu listeleyen ilk Arjantin merkezli borsası olmaya aday. Bu arada, uygulamanın 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var. Bu haber, diğer Arjantin borsalarını Shiba Inu’yu listelemek için teşvik ediyor.

SHIB, DOGE, BTC artık Avrupalı havayolu şirketinde ödeme yöntemi

İkinci haberde, Universal Air Travel Plan (UATP) tarafından 16 Haziran’da yayınlanan resmi basın açıklamasına göre Vueling, SHIB ve DOGE gibi kripto paralar da dahil olmak üzere uçak bileti satın almak için kripto para birimlerini kabul edilebilir hale getirmek için BitPay ve UATP ile ortaklık kurdu. kriptohaberbulteni.com olarak ayrıntıları bu makalede el aldık.

Shiba Inu 3 Önemli Haberi Duyurdu

Anlaşmanın bir diğer önemli katılımcısı, teknolojisi havacılık endüstrisinde yaygın olarak kullanılan UATP şirketi oldu. Şu anda bilet fiyatları fiat olarak listelense de, müşteriler çeşitli kripto cüzdanlarını kullanarak ödeme yapabilecekler. Ödeme yöntem olarak eklenen kriptolar arasında SHIB, DOGE, BTC ve diğer popüler paralar yer alıyor.

BitPay, ana uygulayıcı olarak konumunu güçlendiriyor

İlginç olan, BitPay’in yavaş yavaş şirketler arasında kripto benimseme eğiliminin ana itici gücü haline gelmesidir. Son zamanlarda, Blockchain ödeme işleme öncüsünün küresel şirketlerle ortaklıklarını gördük. Müşterilerinin Taylor Travel Management ve yat kiralama hizmeti Camper & Nicholson gibi varlıkları eklemeyi başardı.

Sonuç olarak, BitPay tarafından belirlenen vektör açıktır. Herhangi bir ileri teknoloji ilk kez daha zengin sınıfa sunulduğunda ve daha sonra sıradan insanlar arasında kitlesel olarak yayıldığında, mekanizma belki bir kez daha işe yarayacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.