Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

Bu 2 Altcoin Hariç Herşeyini Sattı: Analistler Düşüş Bekliyor!

0 45

Altcoin piyasası daha fazla çöküş riski altında. Ancak bu düşüş görünümüne rağmen, ünlü bir analist tüm kripto yatırımını bu 2 altcoin’e geçiriyor.

Ünlü analist sermayeyi bu 2 altcoin projesine akıtıyor

Dogecoin, kripto yatırımcıları arasındaki popülerliğini kaybediyor. Dogecoin’in kurucularından Billy Markus, kripto yatırımcılarının meme coin’e olan ilgilerini kaybettiğini söyledi. Doge kurucusuna göre “kripto yalnızca fiyat yüksek olduğunda ilgi çekicidir”. Markus, kripto paraların yalnızca boğa piyasasında sevildiğini söylüyor. 2021 yazından bu yana süren düşüş trendi Dogecoin’in popülaritesini yitirmesine neden oldu.

Bu Tarihe Dikkat: Bitcoin, SHIB ve Altcoinler Çakılabilir!

Billy Markus, Dogecoin için arama verilerinde hızlı bir düşüşün ekran görüntüsünü yayınladı. Haziran 2021’de Dogecoin’e olan kitlesel ilgi 100’e ulaşırken, bir yıl içinde 3 kat düşüşle 25’in altına düştü.

2021 yazında Dogecoin fiyat rallisi, meme coinin kripto topluluğundaki popülaritesini artırdı ve ilgide patlamaya neden oldu. Markus’un Google arama verilerini paylaştığı yakın tarihli tweet:

Dogecoin yeni sürüme hazırlanıyor

Bu arada, geliştiriciler tarafından Github’da açıklanan Dogecoin çekirdek sürüm planı
Dogecoin Core’un en son sürümü yaklaşık altı ay önce piyasaya sürüldü. Dogecoin Core’un bir sonraki sürümünün piyasaya sürülmesi için ince hesaplar yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde, meme coin’e ayrılmış özel bir GitHub bölümünde geliştiriciler yeni özellikleri tanıttı.

v1.14.6 sürüm planında paylaşılan noktalar arasında, geliştiriciler, bilinen Bitcoin güvenlik açıklarının ortadan kaldırılmasına özellikle dikkat çekti. Bitcoin node’ları, diğer node’lardan işlemlerin alınmasına meydan okuyan saldırılardan korunuyor. Geliştiriciler, bunun Dogecoin Core altyapısının genel güvenliğini artırabileceğini söylüyor.

Dogecoin Analistleri: Haftaya Bu Seviyeler Bekleniyor!

Yeni Dogecoin güncellemesi neler getiriyor?

kriptohaberbulteni.com olarak aktardığımız üzere Dogecoin Core, cüzdanın ıskarta eşiğini 0,01 DOGE olarak ayarlardı. Böylece kullanıma daha hazır hale getirerek daha iyi korunmaktadır. Aynı zamanda bu özellik, genel kullanıcı ara yüzünü de yenilikler kazandırdı. Ayrıca, cüzdan altyapısının, çerçevenin diğer bileşenlerinin karşılıklı bağımlılığını etkileyen kısımlarını güncelliyor.

“Sadece bu 2 altcoin projesini saklıyorum”

Diğer yandan, popüler bir kripto fenomeni, Dogecoin ve Shiba Inu üzerinde büyük bahisler yapıyor. Önde gelen bir Bitcoin analisti ve erken yatırımcı Jeremie Davinci, yakın zamanda takipçilerine Dogecoin ve Shiba Inu dışındaki tüm kripto para birimlerini sattığını söyledi.

Ancak Jeremie, takipçilerine ifadesinin tam olarak doğru olmadığını bildirdi. Bitcoin’i ilk benimseyen kişi muhtemelen diğer varlıklara ve altcoin’lere sahip bir portföye sahiptir, ancak bu, sahipleri arasında bir yükseliş hissi uyandırdı.

Analistler Dogecoin fiyatında %76 düşüş öngörüyor

Bu arada analistler, Dogecoin fiyat trendini değerlendiriyor. Meme coin’in satış baskısı altında parçalanabileceğini ve %76’lık bir düşüş kaydedebileceğini tahmin ediyorlar. Ek olarak, bir kripto analisti olan @Pladizow, meme coin için 0,01877 dolarlık aşağı yönlü bir hedef belirledi.

Bu 2 Altcoin Hariç Herşeyini Sattı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.