Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
Cannot fetch data from server.

SHIB Önemli Haberi Duyurdu: Balinalarda Hücuma Başladı!

0 55

Ethereum tabanlı kripto kredi platformu Beta Finance, Shiba Inu’yu platformunda resmi olarak listeledi. Bu esnada on-chain verileri, balinaların SHIB biriktirmeye başladığını gösteriyor.

SHIB yatırımcıları artık Beta Finance’i kullanabiliyor

Ethereum’da kripto ödünç almak ve ödünç vermek için bir para piyasası olan Beta Finance, Shiba Inu’yu platformunda resmi olarak listelediğini duyurdu. Bu liste, kullanıcıların SHIB’lerini borçlulardan ek getiri elde etmeleri için ödünç vermelerini sağlarken, yatırımcıların / short traderların Shiba Inu’yu ödünç almasına ve hedge pozisyonlarında kullanmasına izin veriyor.

Bu nedenle DeFi ekosisteminde eksik olan açığa satış (short) için kritik bir finansal araç ile karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar, platformun “1-Click Short” aracıyla bunu kolayca yapabilecek.

Beta Finans’ın kurucusu, daha önce Microsoft ve Facebook’ta yazılım mühendisi olarak çalışan bir MIT mezunu Allen Lee’dir. Popüler platformun Shiba’yı destekleme kararından sonra, görünüşe balinalarda bu haberi değerlendiriyor…

Shiba Inu şu anda balinaların birikimiyle karşı karşıya

Shiba Inu, 0,00001047 ile 0,00001437 dolar arasında konsolide olmaya devam ediyor ve bu da yatırımcılar tarafından artan birikime işaret ediyor. 30 günlük Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere (MVRV), Shiba Inu’nun mevcut birikimin ortasında “fırsat” bölgesine yaklaşıyor olabileceğini ortaya koyuyor.

SHIB Önemli Haberi Duyurdu

Bu on-chain metrik, belirli bir süre boyunca bir kripto satın alan yatırımcıların ortalama kar/zararını hesaplamak için kullanılır. Santiment’e göre -%10 ila -%15 arasında bir derecelendirme, kısa vadeli yatırımcıların para kaybettiğini ve satış yapma olasılıklarının daha düşük olduğunu ima ediyor. Burası genellikle uzun vadeli yatırımcıların toplandığı yerdir. Sonuç olarak, -%10’un altındaki herhangi bir değişiklik “fırsat bölgesinde” olarak adlandırılır.

WhaleStats tarafından sağlanan verilerde SHIB için artan balina birikimine işaret ediyor. Shiba Inu, son 48 saat içinde en büyük 500 ETH balinası arasında en çok satın alınan ilk 10 token arasına ulaştı. Bu da şu anda balina birikimiyle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

Bunun yanı sıra, Whalestats’a göre ilk 1000 ETH balinası, 621.650.232 dolar değerinde SHIB tutuyor. IntoTheBlock verilerine göre Shiba Inu balinaları, büyük işlemlerde %52’lik bir artışla son 24 saatte daha aktif oldu. Büyük işlem dalgalanmaları, tipik olarak, satın alan veya satan balinaların artan faaliyetiyle bağlantılıdır ve bunların toplamı 100.000 dolardan fazladır.

Artan balina faaliyetlerine rağmen SHIB fiyatının düşüşte olduğu söylenebilir. kriptohaberbulteni.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, Bitcoin IRA’dan Chris Kline, SHIB ve DOGE fiyatlarında daha fazla düşüş görülebileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.