Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$27,323.04
+6.29
ETH
$1,893.03
+4.49
LTC
$90.98
+3.27
DASH
$40.03
+2.43
XMR
$147.70
+5.29
NXT
$0.00
+19.58
ETC
$17.62
+3.46
DOGE
$0.07
+5.39
ZEC
$29.90
+1.74
BTS
$0.01
+2.49

Binance’den Önemli LUNA Duyurusu Geldi: Fiyat Sıçradı!

0 182

Terra (LUNA) ekosisteminin stablecoin UST’yi destekleyen algoritmik mekanizmasının aşırı satış baskısı nedeniyle çökmesi tüm piyasayı sert etkilemişti. Olayı yakından takip eden Binance ekibi, geçtiğimiz saatlerde onaylanan Terra 2.0 için Terra ekibiyle yakın çalışma yürüttüklerini paylaşıyor. Yeni token’ler airdrop olarak yatırımcılara geri dağıtılacak…

Binance, “Terra Yeniden Doğuş” desteğini duyurdu

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, kısa süre önce, zor durumdaki ağın kurtarılması için Terra ekibiyle birlikte çalıştığını açıkladı. Bugün erken saatlerde, Terra topluluğunun Terra Blockchain’in yeniden yapılandırılmasını onayladığını ve bunun da etkilenen LUNA yatırımcılarına LUNA 2.0 tokenlerinin airdrop ile dağıtılacağı bildirildi. Yeni Blockchain, bir yönetim oylamasının lehte sonuçlanmasıyla yayınlandı. Bir süredir çöküş hakkında açıklamalar yapan Binance ekibi, kripto topluluğuna kurtarma planında Terra ekibiyle yakın bir şekilde çalıştığına dair güvence verdi. İlgili tweet’te şunlar söylendi:

Terra topluluğu az önce “Terra’nın yeniden doğuşu” teklifini onayladı. Binance kullanıcılarına mümkün olan en iyi telafiyi sunmayı amaçlayan kurtarma planı üzerinde Terra ekibiyle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Binance, kullanıcılara olası en iyi tedavi ile çöküşün telafi etmeyi amaçladığını da sözlerine ekliyor.

Yeni Blockchain Cuma günü yayınlanacak

Terra ekosisteminin çöküşünün ardından, Terraform Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’su Do Kwon, başlangıçta hard fork olarak tanımlanan tamamen yeni bir Blockchain’in oluşturulmasını önerdi. Ancak Terra ekibi daha sonra yanlış anlaşılmayı düzeltti.

Teklifte verilen ayrıntılara göre, Terra 2.0’ın Cuma günü yayına girmesi planlanıyor. Lansmandan sonra, LUNA alım satım için hazır hale getirilecek. kriptohaberbulteni.com olarak aktardığımız üzere, bu tokenler önceden belirlenmiş bir yüzdeyle mevcut paydaşlara airdrop olarak dağıtılacaktır. Ayrıca, tokenlerin çoğu, anında elden çıkarmalardan kaçınmak için hak kazanma sürelerine tabi olacaktır.

Duyuru ardından LUNA fiyatı sıçradı

Terra (LUNA), duyuru ardından gün için en düşük seviyesi 0.0001548 dolardan %15’i üzerinde yükseldi. Yazım sırasında, 0.0001864 dolardan işlem görüyor.

Binance'den Önemli LUNA Duyurusu Geldi: Fiyat Sıçradı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.