Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$27,323.04
+6.29
ETH
$1,893.03
+4.49
LTC
$90.98
+3.27
DASH
$40.03
+2.43
XMR
$147.70
+5.29
NXT
$0.00
+19.58
ETC
$17.62
+3.46
DOGE
$0.07
+5.39
ZEC
$29.90
+1.74
BTS
$0.01
+2.49

Shiba Inu Mucidi Bombayı Patlattı: Gelecek Hafta…

0 84

Shiba Inu ekibi, önümüzdeki hafta açıklanacak olan ilginç bir gelişmeyle topluluğu heyecanlandırmaya devam ediyor. İkinci en büyük meme coin’in arkasındaki lider geliştirici Shytoshi Kusama, önümüzdeki hafta açıklanacak gelişmeler hakkında topluluğu bilgilendirdi. İşte detaylar…

Shiba Inu geliştiricisi: Önümüzdeki hafta işler ilginçleşecek

Shiba Inu’nun Shytoshi Kusama takma adlı lider geliştiricisi, SHIB topluluğunun üyelerine önümüzdeki hafta açıklanacak olan ilginç gelişmeler hakkında bilgi verdi. Popüler meme coin’in baş geliştiricisi bugün Twitter’da, “bu hafta sessiz kalmama izin verdiğiniz için teşekkürler”  dedi ve “önümüzdeki hafta işler ilginçleşmeye başlayacak,” diye ekledi.  Shiba Inu ekibinin bu sefer ellerinde ne olduğu belli değil, çünkü topluluğu her zaman neredeyse haftalık olarak açıklanan yeni ve heyecan verici gelişmelerle şaşırttıkları biliniyor.

Kusama ayrıca, Playside Studios ve kıdemli oyun geliştiricisi William Volk tarafından halen geliştirilmekte olan oyna-kazan (P2E) oyunu hakkında da yorum yaptı. Merakla beklenen Shiba Inu Koleksiyon Kart Oyununun (SHIB CCG) bazı grafiklerini gördüğünü ve projede işlerin gidişatından etkilendiğini kaydetti. Kusama, gelecek olanlara hazırlamak için oyunun bazı sanatlarını SHIB topluluğu üyeleriyle paylaşmaya istekli olduğunu da sözlerine ekledi.

SHIB, ortaklıklarıyla gündeme geliyor

Ekip, yerel kripto para biriminin faydasını daha da artırmak ve Shiba Inu’nun bir meme coin’den daha fazlası olduğunu daha da göstermek için SHIB CCG’yi ciddi bir şekilde başlatmaya kararlı olduğunu belirtti. Geçen hafta Kusama, oyun geliştirmenin bir parçası olarak ekibin CCG’nin hikayesini sadece meme’ler ve savaş kartlarından daha ilginç hale getirmek için bir SHIB hikayesi oluşturduğunu paylaştı.

Binance'e Shiba Inu Davası: Yargıç Bloke Emri Verdi!

Kusama, “Oyun ve MV için sadece bu galaksiyi değil, bir sonrakini de kapsayan bir hikaye yarattım” dedi. Bu arada, Shiba Inu ekosisteminde birçok ilginç gelişme açıklandı, bu haftanın başlarında ekip, resmi Shiba Inu yakım programına katılanlara ödülleri dağıtmaya başladı. kriptohaberbulteni.com olarak da bildirdiğimiz üzere ekip ayrıca kripto para biriminin faydasını daha da artırmak için Red Bull ile bir ortaklık kurulacağının ipucunu verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.