Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$26,990.66
+4.71
ETH
$1,878.95
+3.56
LTC
$90.20
+2.92
DASH
$39.52
+0.84
XMR
$146.10
+4.4
NXT
$0.00
+4.71
ETC
$17.43
+2.35
DOGE
$0.07
+4.19
ZEC
$29.72
+1.36
BTS
$0.01
+2.35

BEAM Nedir? BEAM Ne İşe Yarar?

0 134

BEAM nedir? BEAM, gizlilik özelliği ile öne çıkan bir kripto para birimidir. BEAM Coin, kullanıcılarına en hızlı işlemleri ve transferleri sunmaktadır. Yatırımcısına tam veri kontrolü vermesine rağmen ağda hiçbir zaman hız düşüklüğü yaşamamıştır. Kendi ağına sahip olan bir Blockchain ağıdır. Yatırımcılarına atomik takas yapabilme imkanını sunmaktadır.

BEAM nedir?

Projenin amacı, kripto paralar ile kriptografik ürünlerini gizleyerek görünmez hale getirmektir. BEAM Coin ile işlem yapan yatırımcılara kriptografik platformda işleme soktukları bir kripto varlığı izlenemeyen moda alma imkanı sunmaktadır. Bu izlenmeyen modun asıl amacı BEAM Coin dışında diğer kripto varlıkları da kendi gizlilik protokollerini benimsenmesini sağlamaktır. 

Bu yazının yazıldığı an itibari ile 1 BEAM Coin 5.19 TL. Son 24 saatte fiyatı %2.87 değer kaybı yaşamıştır.CoinMarketCap sıralamasına göre kripto para piyasalarında 576.sırada yer almaktadır. Ayrıca, BEAM Coin’in 24 saatlik işlem hacmi 137.411.134 TL’dir. Dolaşımda olan arzı 109.927.680  BEAM Coin iken maksimum azami seviye arzı 262.800.000 BEAM Coin’dir.

BEAM Coin’in avantajları:

BEAM Coin, işleme girdiği an kendini gizli hale getirerek sahibinden başkasının takibini engelleyen yüksek güvenlikli bir kripto paradır. Bu sayede takip edilemez. Yatırımcılar, cüzdanlar arası transfer ve takas işlemlerinde oldukça cüzi komisyon ücretleri ödemektedir. BEAM Coin, büyük borsalarda listelenmektedir. Hemen hemen her yerden erişebilmek mümkündür. Yatırımcılar, transfer ve alım-satım işlemlerini dakika içerisinde gerçekleştirebilir.

BEAM Coin’in Dezvantajları:

Yatırımcılar, BEAM Coin’in yüksek gizlilik amacını kara para aklama faaliyetlerinde kullanıldığı düşüncesi hakimdir. Ancak BEAM Coin’deki yüksek gizlilik kullanıcılarına güvenli işlemler sağlamak için kullanılmaktadır.

BEAM nedir? BEAM Coin’e Nasıl Sahip Olunur?

BEAM Coin, Binance, Gate.io, Mangala Exchange ve MEXC gibi popüler, işlem hacmi geniş ve büyük borsalarda listelenmektedir. Öncelikle, yukarıda belirtilen FUN Coin’in listelendiği herhangi bir borsa platformuna giriniz. Ardından ücretsiz hesap oluşturma sayfasına giriniz. Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra hesabınızı oluşturunuz. Kimlik doğrulama işlemi adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayınız. Hesap açılış ve doğrulama işlemini tamamlanmasının ardından, borsanın para yatırma menüsünden sizin için uygun olan yöntem ile hesabınıza para transferi gerçekleştiriniz. Son adımda ise, BEAM Coin’in listelendiği borsa sekmesine giriniz. Güncel fiyat üzerinden veya dilediğiniz tutarı girerek kolayca BEAM Coin sahibi olabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.