Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$27,998.13
+1.84
ETH
$1,774.86
+1.78
LTC
$93.49
+2.13
DASH
$59.27
+1.77
XMR
$161.60
+1.2
NXT
$0.00
+1.84
ETC
$20.36
+1.6
DOGE
$0.07
+0.42
ZEC
$36.28
+2.08
BTS
$0.01
+0.8

Binance’den LUNA ve Bu Altcoin’ler İçin Son Dakika Duyurusu!

0 55

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para birimi borsası olan Binance, son zamanların en çok konuşulan altcoin’i Terra (LUNA), Terra ekosisteminin stablecoin’i UST ve çeşitli altcoin’leri kapsayan açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

Bazı LUNA ve UST pariteleri delist ediliyor

Binance, 13 Mayıs 2022’de, bugün, Türkiye saati ile 15.50’de BTC/UST, LUNA/UST, ETH/UST, BNB/UST, UST/USDT spot işlem çiftlerinde ticareti kaldıracağını ve durduracağını açıkladı. Öte yandan BUSD marj perpetual swap üzerindeki LUNA/BUSD çiftinde de ticareti durduracağını duyurdu.

Likidite havuzları kapanıyor

Ayrıca Binance, Liquid Swap platformunun LUNA’yla olan tüm likidite havuzlarını kapattığını duyurdu. LUNA’nın ticaret çiftleri için takas işlevi de devre dışı bırakıldı. Etkilenen likidite havuzları LUNA/BUSD, LUNA/BNB ve LUNA/USDT oldu. Binance Kullanıcıları, pozisyonları varsa varlıklarını yukarıdaki likidite havuzlarından kullanabilirler. Binance, kullanıcıları yukarıdaki likidite havuzlarına fon eklemeye devam etmemeleri konusunda uyarıyor.  

Binance Bu 8 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı!

kriptohaberbulteni.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance Liquid Swap, bir likidite havuzuna dayanmaktadır. Her havuzda iki token vardır ve tokenların nispi miktarı aralarındaki fiyatı belirler ve havuzda karşılık gelen tokenlar olduğu sürece her zaman takas edilebilir. Binance Liquid Swap, büyük işlemler için daha istikrarlı fiyatlar ve daha düşük ücretler sunar.

Terra ağındaki para yatırma ve çekme işlemleri askıya alındı

Bu sırada Terra ağı 7,607,789 blok yüksekliğinde durdu. Binance’in açıklamasına göre Terra ağı için para yatırma ve çekme işlemleri 13 Mayıs TSİ 05.25’te geçici olarak askıya alındı. Ağ stabil hale geldiğinde Binance, Terra ağı için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlattı.

Terra (LUNA) Blockchain'i Durduruldu!

Binance Futures, bir altcoin’de perpetual swap özelliğini kaldıracak

Binance Futures, USDT marjlı ANC perpetual (sürekli) sözleşmesi üzerinde otomatik bir sözleşme gerçekleştirdi ve bu sözleşmeyi bu sabah, TSİ 7’de listeden çıkardı. Borsa, “Kullanıcıların, otomatik ödemeyi önlemek için delist zamanından önce açık pozisyonları kapatmaları önerilir,” ifadelerini kullandı.

LUNA için tick boyutu ayarlandı

Binance, yüksek volatilite sırasında kullanıcı deneyimi için dün akşam saatlerinde LUNA/BIDR ticaret çiftinde tick boyutunu değiştirdi. Önceden 1 olan tick boyutu, 0.01’e düşürüldü. Binance, bu çiftin tick boyutunu, yani birim fiyattaki minimum değişikliği ayarladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.