Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$27,323.04
+6.29
ETH
$1,893.03
+4.49
LTC
$90.98
+3.27
DASH
$40.03
+2.43
XMR
$147.70
+5.29
NXT
$0.00
+19.58
ETC
$17.62
+3.46
DOGE
$0.07
+5.39
ZEC
$29.90
+1.74
BTS
$0.01
+2.49

Bugün Bu 21 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

0 51

Kripto para birimi piyasası haftalık bazda kaydettiği derin kayıplarla kırmızı renkte işlem görmeye devam ederken altcoin piyasası durmuyor. Birçok projede yeni gelişmeler yaşanıyor. Aşağıdaki listede, bugün 21 altcoin’de yaşanacakların bir listesini görebilirsiniz. İşte detaylar…

Bugün 21 altcoin projesi için önemli

kriptohaberbulteni.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere kripto para birimleri, sert bir çöküşün ortasında. Özellikle LUNA, UST stablecoin’indeki düzensizlik nedeniyle ciddi bir düşüş yaşıyor. Ancak bu durum, ağlardaki gelişmeleri ve alandaki büyümeyi engellemiyor. Aşağıdaki listede, bugünkü borsa listelemelerini, ağ güncellemelerini, soru cevap etkinliklerini ve ekip toplantılarını bulabilirsiniz:

Secret (SCRT), Shockwave alfa güncellemesini gerçekleştiriyor.MacaronSwap (MCRN), Retoken (RETO) IFO sözleşmesini entegre ediyor.Everswap, Luffy’i (LUFFY) listeliyor.Luffy (LUFFY), BSC (yeni adıyla BNB Chain) köprü lansmanını gerçekleştiriyor.Ispolink (ISP), herkese açık testnet lansmanını gerçekleştirecek.BitMart, Elrond’u (EGLD) USDT çifti ile TSİ 17’de listeliyor.Amp (AMP), bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.Pika (PIKA), Twitter Spaces üzerinden bir soru cevap etkinliğini TSİ 19’da gerçekleştirecek.MELX (MEL), yıllık staking getiri yüzdesini (APY) güncelleyecek.Helium (HNT), Twitter Spaces üzerinden bir yayın gerçekleştirecek.BitMart, Everscale’ı (EVER) USDT çifti ile listeliyor.

Usta Analist: O Haber Gelirse Bitcoin ve Altcoin'ler Fırlar!

Oasis Network (ROSE), fonlama olanakları ile ilgili bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Telegram’da yapılacak olan yayın, TSİ 19’da başlayacak.KuCoin, BiFi’ı (BIFI) USDT çifti ile TSİ 13’te listeledi.BitMart, Interstellar Domain Order’ı (IDO) USDT çifti ile listeliyor.LBank, Nesten’ı (NIT) USDT çifti ile listeliyor.Skale (SKL), çekirdek ekibi ile bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.mStable USD (MUSD), Minkle ile bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.DEI Token (DEI) ekibi, Discord üzerinden kullanıcılarla konuşacak.MEXC Global, ASPO World’ü (ASPO) USDT çifti ile TSİ 11’de listeledi. Ayrıca, altcoin’e yönelik staking hizmeti de faaliyete geçti.KuCoin, Bifrost’u (BFC) USDT çifti ile TSİ 12’de listeledi.KuCoin DeFine’ı (DFA) USDT çifti ile TSİ 14’te listeledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.