Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$27,809.55
+1.35
ETH
$1,761.63
+1.56
LTC
$92.78
+1.68
DASH
$58.80
+1.17
XMR
$160.28
-0.41
NXT
$0.00
+1.35
ETC
$20.29
+2.06
DOGE
$0.07
+0.39
ZEC
$36.02
+2.04
BTS
$0.01
+1.25

Akıllı Para, Bu Metaverse Coin’den Alırken Bundan Satıyor!

0 39

Verilere göre, son 24 saat içerisinde akıllı para bir metaverse coin projesine akarken, son zamanların en popüler kripto para birimlerinden biri olan ApeCoin’den (APE) çıktı. İşte Blockchain analiz firması Nansen’in verileri…

Akıllı para, bu metaverse coin projesinde!

Blockchain analitik firması Nansen’den alınan verilere göre, Project Galaxy’nin bugün piyasaya sürülmesinin ardından, kârlı kripto para birimi traderları, Web 3 kimlik bilgisi veri ağının yönetim tokenı olan GAL’de büyük bir pozisyon aldı. Son 24 saat içinde, akıllı para cüzdanları, firma tarafından izlenen diğer tüm tokenlardan daha fazla, kabaca 4 milyon dolar değerinde GAL topladı. Nansen, mevcut NFT portföylerinin tahmini kârları açısından ilk 100 adresin listelerini ve dahili bir “hodler puan metriği”ne dayalı olarak ilk 100 adresi derledi. Nansen, bu metrikleri kullanarak, “tarihsel olarak kârlı” ise, bir cüzdanı “akıllı para” olarak kabul eder.

Project Galaxy’nin belgelerine göre, “GAL token sahipleri, protokol tarafından toplanan platform ücretinin miktarını ve Project Galaxy Community Hazinesi tarafından tutulan fonları kontrol etme yeteneğine sahiptir.” Örneğin, lansman sırasında Binance, GAL/BTC, GAL/BNB, GAL/BUSD ve GAL/USDT ile alım satıma başladı. BNB, BUSD ve CAKE tokenları, 27 Mayıs 2022’ye kadar GAL tokenlarını toplayabilir. Gnosis Safe Multisig, Nansen tarafından tanımlanan bir Binance Deposit adresine iki işlemde 3 milyon GAL gönderdi.

Akıllı para cüzdanları, APE yatırımından çıkıyor

Bu arada, akıllı para cüzdanları APE’lerini bırakıyor. Son 24 saat içinde, cüzdanlarından 1.09 milyon dolar değerinde APE ayrıldı.  Nansen’in verilerine göre, aynı 24 saat içinde, PXN: Ghost Division en aktif şekilde ticareti yapılan NFT koleksiyonu oldu. Ghost Division, Yuga Labs’ın son birkaç günde en üst sıralarda yer alan NFT koleksiyonlarını tahttan indirdi.

kriptohaberbulteni.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para adresleri, halka açık Blockchain’lerde rastgele görünen harf ve sayı dizileri olarak görünürken, Nansen, takma adlı cüzdanların arkasındaki varlıklar hakkında çıkarımlar yapmak için algoritmaları, kendi araştırmalarını ve kullanıcılar tarafından sunulan bilgileri kullanır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.