Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$28,408.48
-0.65
ETH
$1,813.20
-0.92
LTC
$93.05
-0.62
DASH
$58.82
-2.23
XMR
$157.98
+1.18
NXT
$0.00
-4.44
ETC
$21.14
+1.98
DOGE
$0.08
+9.58
ZEC
$37.72
-2.43
BTS
$0.01
-0.35

Mithril Coin Nedir? MITH Token Nasıl Alınır?

0 50

Mithril (MITH) nedir? Mithril coin, içerik oluşturucuların gelir elde edebileceği merkeziyetsiz bir sosyal medya platformu kurmayı amaçlayan bir blok zinciri projesidir. kriptohaberbulteni.com olarak, bu makalede, Mithril coin nedir, nasıl çalışır, MITH coin nasıl alınır, nerede listelenir gibi soruların yanıtlarını sizin için derledik.

Mithril coin nedir? MITH nasıl çalışır?

Mithril coin, içerik oluşturucuları ödüllendiren merkeziyetsiz bir sosyal medya platformu kurmayı amaçlayan bir blok zinciri projesidir. Yolculuğuna 2018 yılında Ethereum blok zinciri üzerinde başlayan proje, 2019 yılında Binance Smart Chain’e geçmiştir. Platformun yardımcı tokeni MITH tokendir. Yazı yazılırken proje, 34,4 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti.

Blockchain teknolojisinden güç alan proje, merkeziyetsiz veri depolama teknolojisi ile kullanıcıların güvenliğini ve gizliliğini sağlar. Proje, sosyal medya platformlarına en iyi entegre olan blok zinciri olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle, Mithril’in özellikleri, dev sosyal medya platformlarına uyumlu şekilde oluşturulmuştur. Platform, bu entegrasyona izin vermek amacıyla Mithril Entegrasyon Protokolü’nü geliştirmiştir.

Kullanıcılar, Mithril’in “sosyal madencilik” olarak ifade ettiği bir yolla MITH token kazanırlar. Kullanıcıların içerik oluşturması veya ağda etkileşimde bulunmasıyla algoritma otomatik olarak Mithril Coin kazır. “Sosyal madencilik” kavramı bunu ifade eder. Projenin en önemli hizmetlerinden biri de Lit uygulamasıdır. Lit, IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlara yüklenebilen bir sosyal medya uygulamasıdır. Lit üzerinden hikâye, gönderi, yorum gibi paylaşımlar yapan kullanıcılar MITH token ile ödüllendiriliyor.

MITH token nedir? Ne için kullanılır?

MITH token, Mithril’in yerel kripto para birimi olarak çalışan bir tokendir. Kullanıcılar, projenin partnerliği bulunan ağlara katılarak MITH token elde edebilirler. Ayrıca kullanıcılar, ortak uygulamalar ve Lit ağında çeşitli içerikler oluşturup diğer kullanıcılarla etkileşime girerek MITH token kazanabilirler. MITH, projenin partnerliği bulunan uygulamalarda harcanabilir bir varlıktır. Platformun cüzdanı Mithril Vault’dur. MITH tüm platformlarda depolanabilir ve senkronize edilebilir bir yapıya sahiptir. Kripto para, ETH ve diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir.

Mithril coin (MITH) nasıl alınır?

Mithril coin satın almak isteyen kullanıcılar öncelikle coin’in listelendiği bir kripto borsası bulmalıdır. Binance, Gate.io veya OKEx gibi kripto borsaları MITH tokeni listelemektedir. Bu borsalardan birine üye olup cüzdanlarına para yükleyen kullanıcılar varlığı satın alabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.