Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$28,408.48
-0.65
ETH
$1,813.20
-0.92
LTC
$93.05
-0.62
DASH
$58.82
-2.23
XMR
$157.98
+1.18
NXT
$0.00
-4.44
ETC
$21.14
+1.98
DOGE
$0.08
+9.58
ZEC
$37.72
-2.43
BTS
$0.01
-0.35

LTO Network Nedir? LTO Coin Nasıl Alınır?

0 166

LTO Network nedir? LTO Network, blockchain teknolojisini kullanarak işletmeler arasında bağlantılar ve iş birlikleri oluşturmayı amaçlayan bir projedir. Bu makalede LTO Network nedir, ne sunar, LTO coin nedir, nasıl alınır, ne için kullanılır gibi sık sorulan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. kriptohaberbulteni.com olarak, konuyu merak eden okurlarımız için araştırdık.

LTO Network nedir?

LTO Network, kurumsal işletmelere blockchain teknolojisinin faydalarını sunan bir blok zinciri projesidir. Projenin yerel kripto para birimi LTO coin’dir. Platform aracılığıyla işletmeler; işlemlere erişebilir, yürütebilir, ticaret bilgilerine ulaşabilir, tedarik zincirini yapılandırabilir ve veri işlemeyi devredebilir. Platform, bu özellikleri işletmelere sunmak için canlı akıllı sözleşmeleri kullanır.

LTO Network, işlem süreçlerini kolaylaştırma ve düzenleme, kuruluşlar arasında bilgi alışverişi, iş tedarik zinciri oluşturma ve verilerin üçüncü taraflara güvenli bir şekilde aktarılmasını sağlama gibi özelliklere sahiptir. Bunun yanında, blockchain projelerinde bir ilk olan kentsel tapu kayıt sistemini bünyesinde sunmuştur. Platform, W3C DID kimlik doğrulama hizmetini de sunmaktadır. 2014 yılında ortaya çıkan projenin birçok önemli kuruluşla ortaklıkları bulunur. Bu kuruluşlar arasında Uluslararası Standartlar Teşkilatı, IBM ve Birleşmiş Milletler yer alır. Bu ortaklıklar, projeye kurumsal yatırımcılar arasında itibar kazandırmaktadır.

LTO coin nedir? Ne için kullanılır?

LTO coin, LTO Network’un yerel kripto para birimi olarak çalışan bir tokendir. Token, Ethereum üzerindeki ERC-20 standardında hem de platformun kendi blok zincirinde mevcuttur. Kripto paranın ekosistem içerisinde çeşitli kullanım durumları bulunur. Kullanıcılar, LTO aracılığıyla likiditeye ve bağlantı köprüsüne erişebilir. LTO coin, staking özelliğine de sahiptir. 

Kullanıcılar, varlıklarını belirli bir vadeyle kilitleyebilir ve vade sonunda ek token ödülleri kazanabilir. Bunun yanında token, blok zinciri üzerinde işlem gerçekleştirmek için gereken işlem ücretlerinde bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilir. Ağ üzerindeki işlemler LTO coin ile gerçekleştirilebilir. Yazının yazıldığı sırada 83 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan LTO coin, en büyük 456. kripto para konumundaydı. Maksimum arzı 398 milyon adet olarak sınırlandırılan tokenin 302 milyonu dolaşımda bulunuyordu.

Avantajları nelerdir?

LTO coin stake edilebilir. LTO sahipleri, tokenlerini belirli bir süreliğine kilitleyerek vade sonunda ek token ödülleri kazanabilir.İşletmeler, platform aracılığıyla herkes tarafından görülebilen iş kimliği sertifikaları edinebilir ve diğer işletmeler ile anlaşma yapabilir.Platform aracılığıyla işletmeler, güvenli bir biçimde verilerini depolayabilir ve aktarabilir.

Dezavantajları nelerdir?

Projenin sunduğu imkanlara bakıldığında, çoğunlukla kurumsal işletmeleri ve iş insanlarını hedeflediği görülmektedir. Bireysel yatırımcılara yönelik imkanları oldukça sınırlıdır.

LTO coin nasıl alınır?

LTO coin, mevcut olarak Binance, Uniswap ve Gate.io gibi kripto borsaları tarafından listelenmektedir. LTO Network ile ilgilenen yatırımcılar, bu borsalardan birine üye olup cüzdanlarına para yatırarak tokeni satın alabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.