Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$27,998.13
+1.84
ETH
$1,774.86
+1.78
LTC
$93.49
+2.13
DASH
$59.27
+1.77
XMR
$161.60
+1.2
NXT
$0.00
+1.84
ETC
$20.36
+1.6
DOGE
$0.07
+0.42
ZEC
$36.28
+2.08
BTS
$0.01
+0.8

Binance Destekli Altcoin, Yeni Ortaklığını Duyurdu!

0 150

Bankacılık platformu Mercuryo ile yapılan işbirliği sayesinde, Binance destekli altcoin projesi WOO X fiat ödemeleri için işlevsellik kazanıyor.

Binance destekli altcoin fiat ödemelerine destek ekliyor

WOO, ödeme seçenekleri ekleyerek kullanıcı katılımını artırma çabasının bir parçası olarak bu tür hizmetleri tüketicilerine ilk kez sunacak. Ancak, fiat ödemeleri için de KYC hala gerekli. Ek olarak, karar, kripto para piyasasının dalgalanmalarından büyük ölçüde etkilenen DeFi sektörü için bir belirsizlik döneminde geliyor.

WOO kullanıcıları artık kredi kartlarını kullanarak kripto para satın alabilirler

WOO, platformun ilk başta yalnızca MasterCard ve Visa kart sahiplerinin kripto para satın almasına izin vereceğini söyledi. Kullanıcılar USDT’yi ABD doları, euro, İngiliz sterlini veya Brezilya reali kullanarak satın alabilir. Platform, her iki para birimini de desteklemek için satıcı ağını ve ödeme altyapısını genişletme sürecinde. Ancak, gelecekteki sürümler doğrudan banka havaleleri ve diğer özellikler için destek sağlayacak. Platform, bunun, dünyanın dört bir yanından daha fazla müşteri çekmelerini sağlayacağını umuyor. Bu arada Binance, bu yılın başlarında WOO’ya 12 milyon dolar yatırım yaptı ve fonlar daha fazla DeFi ürünü oluşturmak için kullanıldı.

Mercuryo, şu anda 120’den fazla proje ve borsaya hizmet veren bir Blockchain platformu ve dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance ile ortaklık kuruyor. Bu işbirliği Binance kullanıcılarının banka kartlarını kullanarak Bitcoin, Ethereum ve Tether gibi popüler kripto para birimleri satın almalarını sağlıyor.

GMT, WOO Network listesine eklendi

Bu arada, WOO Network’ün yerel token’i, iki ayın en düşük seviyesinden neredeyse %6 yükseldi. Yazım sırasında, WOO ortalama 0.424 dolardan işlem görüyor.

Binance Yeni Ortaklığını Duyurdu!

Ek olarak, WOO, Solana (SOL) tabanlı hareket et-kazan uygulaması STEPN kullanıcılarının artık GMT token’leri platform aracılığıyla doğrudan Solana’ya aktarabileceğini duyurdu. kriptohaberbulteni.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, önceki 30 gün içinde en fazla değerlenen altcoin STEPN’di. Dev metaverse lansmanlarıyla, yazım sırasında son iki ay içinde %2.000’den fazla yükseldiği 3.78 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.