Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$28,359.85
+3.46
ETH
$1,820.72
+4.44
LTC
$93.74
+7.39
DASH
$63.87
+12.31
XMR
$160.10
+5.38
NXT
$0.00
+3.46
ETC
$20.83
+2.46
DOGE
$0.08
+4.53
ZEC
$38.08
+10.09
BTS
$0.01
+3.18

Bu Altcoin’e Büyük Destek: Kurumsal Para Akacak!

0 156

Kripto para saklama, transfer ve takas platformu Fireblocks, DeFi için kurumsal talep artmaya devam ederken, platformunu popüler bir altcoin projesiyle uyumlu hale getiriyor.

Fireblocks, ‘rekor kıran’ talep nedeniyle bu altcoin projesini entegre ediyor

Fireblocks, kurumsal müşterilere Terra’ya erişim sağlayan ilk şirket olduğunu söylüyor. Müşterilerinin artık ödünç verme protokolü Anchor ve likidite staking protokolü Lido gibi Terra tabanlı DeFi uygulamalarını kullanabileceğini müjdeliyor. Ekip tarafından gün içinde yapılan açıklamalarda, Terra’nın desteğinin erken erişim programı üyelerinden gelen “rekor kıran talebe” yanıt olarak geldiği belirtildi. CEO Michael Shaulov, yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti:

Programın genel kullanıma sunulmadan önce Fireblocks platform özelliklerinin ve entegrasyonlarının “özel, erken sürümlerine” katılmak isteyen Fireblocks müşterileri içindir.

Shaulov’a göre, entegrasyonun 18 Nisan’da yayınlanmasından sonraki 72 saat içinde, müşteriler Terra tabanlı protokollere 250 milyon dolardan fazla para yatırdı. Bu rakamın şimdi 470 milyon doların üzerine çıktığını kaydetti. Terra, Ethereum’dan (TVL) sonra kilitlenen toplam değer açısından ikinci en büyük DeFi ekosistemidir. DeFi Llama verilerine göre, Terra tabanlı protokollerde kilitlenen değer şu anda 25 milyar doların üzerinde, Ethereum tabanlı protokollerde ise 113 milyar doların üzerinde.

Kurumlar çeşitli nedenlerle DeFi ile ilgileniyor

Shaulov’a göre, kurumsal yatırımcılar, daha geleneksel piyasalarda ve varlıklarda erişilemeyen taze gelir yaratma seçenekleri sunduğu için DeFi piyasalarına erişimden kazanç sağlıyor. Şimdi müşteriler ,Fireblocks’un altyapısını kullanarak müşterileri için yeni mal ve hizmetler geliştirerek de nakit yaratabilecekler. Shaulov’a göre, Fireblocks şu anda hem merkezi hem de merkezi olmayan kripto para ticaret platformlarını destekliyor ve Mart ayının son haftasında toplam 42 milyar dolarlık transfer hacmi gördü.

Bu Altcoin Projesine Büyük Destek

Terra desteği, Fireblocks Solana desteğini başlattıktan üç ay sonra geldi. Shaulov, şirketin önümüzdeki aylarda ve yıllardaki hedefinin “her büyük DeFi ekosistemini” desteklemek olduğunu söyledi. kriptohaberbulteni.com olarak bildirdiğimiz üzere Fireblocks, Sequoia Capital, Paradigm, Ribbit Capital ve Bank of New York Mellon dahil olmak üzere prestijli bir yatırımcı grubu tarafından desteklenmektedir. Son zamanlarda, işletme 8 milyar dolar değerinde bir E Serisi finansmanda 550 milyon dolar fon topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.