Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$27,809.55
+1.35
ETH
$1,761.63
+1.56
LTC
$92.78
+1.68
DASH
$58.80
+1.17
XMR
$160.28
-0.41
NXT
$0.00
+1.35
ETC
$20.29
+2.06
DOGE
$0.07
+0.39
ZEC
$36.02
+2.04
BTS
$0.01
+1.25

Kripto Para Analisti, Terra’nın (LUNA) Arkasındaki Teknolojinin Küresel Ödemelerin Geleceği Olacağını Söyledi

0 41

Popüler bir kripto para analisti, ekonomik geçiş döneminde ödemeler için olası bir çözüm olarak bir dizi merkeziyetsiz stablecoin’i destekleyen halka açık bir blok zinciri protokolünü inceledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler YouTube kanalı InvestAnswers, yeni videosunda başta açık kaynaklı Terra (LUNA) olmak üzere, merkeziyetsiz stablecoin’lerin neden hem itibari para hem de kripto para kullanıcılarının gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayabileceğini anlattı:

“LUNA’yı seviyorum. Merkezi olmayan, algoritmik tabanlı, itibari paraya sabitlenmiş stablecoin’lerin gelecek olduğuna inanıyorum. Tüm ödemelerin blok zincirinde ve belki de dünyanın diğer bölgelerinde yapıldığı mekanizma olacaklar. Fiat’a alternatifler için şu anda dünyada ciddi bir ihtiyaç görüyoruz. İster hükümet ister birey olun, herkes fiat’a bir alternatif istiyor. ”

Ev sahibi, USD Coin (USDC), Tether (USDT) ve Terra’nın kendi TerraUSD’si (UST) gibi belirli stablecoin’lerin gelecekteki yerlerimi tartışmaya devam ediyor.

“UST ve USDC’yi ilk iki olarak görüyorum. USDT konusunda biraz endişeliyim. Neye benzediğini [veya] ne kadar büyük olduğunu bilmiyorum, ancak bir gün ortaya çıkabilir ve bu UST’yi potansiyel olarak ikinci sıraya koyabilir.”

Kripto para analisti, Terra’nın kripto tabanlı stablecoin’lerin hükümet düzenlemesi ve fiat para birimlerinin olası devalüasyonu dahil olmak üzere çeşitli risklerle karşı karşıya olduğunu belirterek şu sonuca vardı:

“Riskler var. Peg riski ve düzenleyici risk büyük sorunlardır. Ayrıca gelişmek için istikrarlı bir kripto piyasası gerektiriyor… İçeriden yoğun bir sahiplik de var, ancak talep bunu düzeltiyor. Önümüzdeki 24 ay kritik. Ancak bunu başarırlarsa, çok büyük olabilirler.”

Kaynak: Coinkolik

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.