Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$27,998.13
+1.84
ETH
$1,774.86
+1.78
LTC
$93.49
+2.13
DASH
$59.27
+1.77
XMR
$161.60
+1.2
NXT
$0.00
+1.84
ETC
$20.36
+1.6
DOGE
$0.07
+0.42
ZEC
$36.28
+2.08
BTS
$0.01
+0.8

Yatırımcı Kevin O’Leary, Kripto Para Dostu Bir Politika İçin ABD Senatörleriyle Çalıştığını Söyledi

0 145

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, kripto para dostu düzenlemeler için ABD’li milletvekilleriyle yakın bir şekilde çalıştığını söyledi. İş adamı, kripto para birimlerinin açık sözlü bir savunucusu olan Wyoming’den Cumhuriyetçi Senatör Cynthia Lummis’in ev sahipliğinde iki partili bir milletvekili grubuyla kripto yasasını tartışmak için bir araya geldiğini söyledi.

“Günümü Senato’da kripto para konusunda konuşan iki taraftan politika yapıcılar grubuyla geçirdim. Bu piyasaları kurumsal yatırımcılara açacak politikalar üzerinde çalışıyorlar. Senatör Lummis, kripto politikasını tartışmak üzere The Hill’deki Senatörlerle iki taraflı toplantıya ev sahipliği yaptığınız için teşekkür ederim. İyi haber şu ki politikayı geçirdiklerinde muazzam bir fırsat olacağını kabul ediyorlar. Bizi izlemeye devam edin, onları iyimser hissettirdim!”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tartışılan düzenlemenin içeriği ise henüz açıklanmadı.

Geçen ay Senatör Lummis, Federal Rezerv’i bilançosuna Bitcoin eklemeye davet etti ve BTC’nin merkezi olmayan yapısının onu her yerde yaygın hale getireceğini söyledi. Lummis daha önce Amerikan vatandaşlarının önde gelen dijital varlığı emeklilik tasarruf stratejilerine dahil ettiğini ve BTC’yi bir değişim aracından ziyade güçlü bir değer deposu olarak gördüklerini söylemişti.

Bir zamanlar dijital varlıklara karşı çıkan O’Leary, geçen yıl kripto para birimleri konusundaki duruşunu değiştirdi ve bunları portföyüne eklemeye başladı. Şimdi, ünlü yatırımcı, kripto varlıklarının “olağanüstü” büyüme oranını kabul ediyor.

“Bitcoin, Ethereum, Polygon, tüm bu blok zincirler, hepsi yazılım. Bu yeni inovasyonların büyüme hızı olağanüstü ve dünyanın her yerinden sermaye geliyor.”

Kaynak: Coinkolik

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.