Kripto haberleri, Bitcoin yorumları.
BTC
$28,359.85
+3.46
ETH
$1,820.72
+4.44
LTC
$93.74
+7.39
DASH
$63.87
+12.31
XMR
$160.10
+5.38
NXT
$0.00
+3.46
ETC
$20.83
+2.46
DOGE
$0.08
+4.53
ZEC
$38.08
+10.09
BTS
$0.01
+3.18

Hi, Dünyanın En Büyük Likidite Ödül Programlarından Birini Duyurdu

0 46

, yeni nesil kripto para borsası ve mobil bankacılık platformu bugün GIGA 200 Milyon HI Likidite Sağlayıcı Ödül Programını sundu ve bu onu dünyadaki türünün en büyüklerinden biri yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

200 Milyon HI, PancakeSwap’ta HI/USDT veya Uniswap v2’de HI/USDC’ye ekleyen ve ardından bu tokenları GIGA havuzlarında stake.hi.com’da süren kullanıcılarına dağıtılacak. Katılımcılar, yüksek getiri sunan üç havuz arasından seçim yapabilirler – 10 Milyon HI ödüllü mevcut “MEGA Havuzu” ve 6 aylık depozito kilitleme – veya sırasıyla 100 Milyon HI ödüllü iki yeni “GIGA Havuzundan” biri, 12 aylık kilitlenme ve daha da yüksek getiri sağlayacak. Finansman sağlayıcıları, herhangi bir zamanda genel likidite havuzundaki yüzde paylarına göre ödüller kazanacaktır.

HI, hi.com, Uniswap ve PancakeSwap’ın yanı sıra merkezi borsa ZB’den de satın alabilirler. Hem ERC-20 hem de BEP-20 tokenı olarak mevcut kullanıcılar ve üyelere Hi tarafından sağlanan finansal ve yaşam tarzı avantajlarına hak veren bir üyelik tokenı sahibi olacaklar. Üyeler, %40’a varan APY Kazanabilir, ücret ödemeden para gönderebilir ve kripto para birimleri ve fiat para birimlerini ek ücret veya komisyon olmadan Al/Sat yapabilirler.

Hi’nin Kurucu Ortağı Sean Rach şunları söyledi:

“200 Milyon HI’da dünyanın en ödüllendirici likidite programını oluşturmak için yola çıktık. +3 milyon üyemiz de dahil olmak üzere DEX’ler için büyük bir destek oluştu ve bu iki yeni havuzun lansmanı, aşamalı tek merkeziyetçiliğe giden yolda bir başka adıma işaret ediyor.”

Hi iOS Uygulaması ve Android Android Uygulamalarının yakın zamanda piyasaya sürülmesi, halihazırda 1,5 milyondan fazla indirme ile HI’ya olan ilgiyi artırdı. Token adresleri ve para basımıyla ilgili tüm bilgiler hi’nin web sitesinde mevcuttur.

Hi Hakkında

Hi, dünyanın en kullanıcı dostu ve işlevsel kripto ve fiat uygulamasını oluşturmak için blok zinciri teknolojisinden yararlanıyor. Uygulama, kripto borsasının işlevselliğini yeni nesil dijital bankacılık platformuyla birleştirerek üyelere tasarruf, yatırım, ödeme ve yaşam tarzı avantajları için hepsi bir arada hizmet sunuyor. 3,3 milyondan fazla kişi merhaba için kaydoldu ve merhaba Uygulaması 1,5 milyondan fazla kez indirildi.

  • Hi ile sosyal medya’da iletişim geçin: Telegram, Twitter, Instagram, LinkedIn
  • Web sitemiz: hi.com
  • iOS Uygulamasını İndirin
  • Android Uygulamasını İndirin
  • Hi Whitepaper 2.0’ı okuyun

Kaynak: Coinkolik

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.